Zatímco v úvodním kole nedokázal z krajského kvarteta vyhrát pouze tým Nového Bydžova, tentokrát to byli právě svěřenci trenéra Průchy, kteří si jako jediní mohli připomenout, jak chutná vítězný pokřik.

RMSK Cidlina se to povedlo v domácí divizní premiéře, na kterou si našla cestu více než pětistovka diváků. Fotbalisté se fanouškům za věrnost odvděčili výborným výkonem, především však zaslouženou výhrou 2:0.

Bodovat dokázali také hráči Trutnova. Na týden starou výhru z Turnova ale doma navázali „pouze“ jednobodovým ziskem. Proti Velkým Hamrům poslal svěřence kouče Markse brzy do vedení Slavík, soupeř gólově odpověděl krátce před pauzou a výsledek 1:1 vydržel až do konečného hvizdu.

Momentka z utkání Trutnov - Velké Hamry.Momentka z utkání Trutnov - Velké Hamry.Zdroj: Jiří Petr

Smolnou porážku 0:1 si ze hřiště Brandýsa nad Labem přivezli fotbalisté Náchoda, kteří jedinou branku inkasovali pouhých dvanáct minut před koncem.

To Dvoráci před vlastním publikem inkasovali tvrdý direkt. Pěti góly stadion pod Hankovým domem vyplenilo Hlinsko a domácí absolutně nedokázali navázat na nadějný výkon proti Dobrovici.

Nový Bydžov – Ústí nad Orlicí 2:0

Fakta – branky: 59. Blažek, 85. Zvěřina. Rozhodčí: Šůma. ŽK: 0:2. Diváci: 510. Poločas: 0:0. RMSK Cidlina Nový Bydžov: Lehký – Drobný, Pokorný, P. Mokošín, Vincour – Trejbal (88. Schober), Štajer, Voldán (75. Marek), Zvěřina (88. Hruška) – Blažek – Holec (59. N. Bekera). TJ JIskra Ústí nad Orlicí: Jech – Skalický (79. Šafránek), Mikor, Špatenka, Langer – Tulach (61. Tchanturia), Stránský, Sokol (72. Pavlásek), Souček – Tichý, Hynek.

Trutnov – Velké Hamry 1:1

Fakta – branky: 3. Slavík – 42. Žitka. Rozhodčí: Nenadál. ŽK: 4:1. Diváci: 170. Poločas: 1:1. MFK Trutnov: Hofírek – Macek, Zieris, Turner, Mařas – Marcel Štěpánek (90. Balcar), Knap, Trávníček (73. Jirousek), Zezula – Rajnoch (58. Brejcha), Slavík.

Brandýs nad Labem – Náchod 1:0

Fakta – branka: 78. Malák. Rozhodčí: Zita. ŽK: 1:3. Diváci: 222. Poločas: 0:0. FK Náchod: Hladík – Světlík, L. Knap, Locker, Daniel Král – Brich – Simon (57. Punar), Petřík, Filip Gois (70. Hanzl) – Ansorge (70. Hrubý), Bičiště.

Dvůr Králové – Hlinsko 0:5

Fakta – branky: 26. Křižák, 33. Zelenka, 44. a 69. Mayer, 86. Hlouš. Rozhodčí: Mrkáček. ŽK: 2:0. Diváci: 222. Poločas: 0:3. TJ Dvůr Králové nad Labem: Václavík – T. Picha, Prokš, Hospedales, M. Hruška – Močkovský – Riley (40. Machač), Reichl (79. Hák), Suleiman (46. Ryml), Hrubý – Allen (64. Bína). FC Hlinsko: Doležal – Nevole, Šejvl, Portyš, Zelenka – Křižák, Křivka (63. Zub), Pilný, Klika – Kapanga (74. Severa), Mayer (82. Hlouš).