Votrokům pomohly posily z áčka. V jejich sestavě se jich objevilo hned několik a na hřišti to bylo znát. Po dvou gólech zaznamenali Slovák Prekop, navrátilec po zranění Dvořák a střídající Kosař.

Chlumeckým zase zařídil důležitou záchranářskou výhru 2:0 dvěma góly v úvodu zápasu nigerijský útočník Silas Messiah Obulor.

Chlumec nad Cidlinou – Pardubice B 2:0. Fakta – branky: 3. a 8. Obulor. Rozhodčí: Pekař. ŽK: 1:0. Diváci: 200. Poločas: 2:0. Chlumec nad Cidlinou: Brát – Finěk, Kopáč, Havel, Zeman – Veselka (70. J. Labík), Krčál, Samko (70. Čáp), T. Labík (90. Havlena) – Bastin (88. Holec), Obulor (46. Jakab). Pardubice B: Boháč – Řehák (69. Hajník), Toml, Hanč, Halász – Stýblo (73. Miláček), Jarkovský, Vacek, Vít, Štichauer – R. Řezníček (69. J. Novák).

Hradec Králové B – Přepeře 6:0. Fakta – branky: 22. a 75. Prekop, 43. a 72. Dvořák, 78. a 89. J. Kosař. Rozhodčí: Paták. ŽK: 0:1. Diváci: 164. Poločas: 2:0. Hradec Králové B: Mach – Hlaváč (81. F. Zámečník), F. Hruška, Kadrmas – D. Doležal (78. Mahr), Kateřiňák (75. Josef Jonáš), Soukeník, Hájek (78. Březák) – Prekop, Dvořák, Rybička (75. J. Kosař).

Další výsledky 23. kola: Ústí nad Orlicí – Zápy 1:2 (branky: 54. Tichý – 25. Kavalír, 66. z pen. Duben), Velvary – Živanice 2:0 (branky: 6. Šustr, 21. Valenta), Jablonec nad Nisou B – Teplice B 3:1, Liberec B – Dukla Praha B 1:2, Bohemians Praha B – Brozany 3:0, Mladá Boleslav B – Zbuzany 2:0.