Zatímco Votrokům se vůbec nevydařil podzim v béčkové skupině České fotbalové ligy, po němž figurují až na předposlední pozici, Uničovu se daří a v tabulce Moravskoslezské fotbalové ligy přezimují na čtvrtém místě, když mají pouze dvoubodovou ztrátu na první příčku.

O cennou výhru Hradeckých se nejvíce zasloužili skvěle chytající gólman Čábelka a útočník Hruška, jenž jediným gólem již v 5. minutě utkání rozhodl, když se po centru prosadil přízemní střelou k tyči.

FOTBALISTÉ Chlumce nad Cidlinou (na snímku) i rezervy FC Hradec Králové jsou již v přípravě na jarní část třetí nejvyšší soutěže. Hráčské kádry obou rivalů doznaly změn.
Derby třetiligistů na úvod zimní přípravy. Chlumec zkouší tři zahraniční hráče

Přípravné utkání

FC Hradec Králové B – SK Uničov 1:0 (1:0). Branka: 5. Hruška. Hradec B: Čábelka – Matyushenko (46. Hlaváč), Holovatskyi (46. Musil), Kadrmas – Mahr (46. Zvěřina), Kejř (46. Šimon), Vobejda, Hypšman (46. Schmoranz), Boniš – Hruška (46. Březák), Šípek (46. Hodač).

Adrian Rolko, trenér Hradce B: „Setkali jsme se se soupeřem z MSFL, který ukázal, že na špici tabulky není náhodou. Protivník to byl kvalitní, za mě možná nejlepší, který nás v zimní přípravě čeká. Určitě panuje velká spokojenost s tím, že jsme vyhráli, a že jsme udrželi vzadu nulu. Uničov si vytvořil šance, ale naštěstí nás podržel skvělý brankář. Škoda, že ve druhé půli jsme pár našich nadějných brejkových šancí nedotáhli do gólu.“

ČFL, skupina B: Pardubice B (červení) - Hradec Králové B
Votrokům se nedařilo podle představ. Velkou roli sehrála nezkušenost mladíků

Třetí zápas v rámci přípravného období odehraje hradecká rezerva v sobotu od 10 hodin na malšovické umělé trávě proti vedoucímu týmu divize C Ústí nad Orlicí.


Načítám tabulku ...