V safari parku začíná v sobotu 17. prosince oblíbená Vánoční zoo. Potrvá do 2. ledna 2023. Areál zahrady ozáří tisíce světélek na vánočních řetězech, zářící siluety nosorožců, bongů, buvolů a dalších zvířat, zlatě se rozsvítí i skulptury baobabů.

Areál ovšem oživí i evropské vánoční stromky v celém areálu, zdobené ručně foukanými ozdobami z místních dílen, desítky adventních věnců, girland a dalších dekorací i dřevěné stromky tradiční pro oblast jihu Afriky. Ty navíc safari parku pomáhají řemeslnými ozdobami zdobit školy a školky z okolí, jejichž žáci ozdoby sami vyrobili.

Otevírací doba safari parku je po dobu trvání Vánoční zoo do 18 hodin s výjimkou 24. 12. a 31. 12. To brány zavírají ve 14 hodin.

Studentky novopacké střední školy gastronomie a služeb opět úspěšně reprezentovaly na světovém poháru kuchařů a cukrářů Culinary World Cup Lucemburk.
Žirafa dobyla svět, oslnili Tarzan i draci. Podívejte se na tu sladkou krásu

V klasické části safari parku jsou největšími lákadly dvě mláďata levharta perského, tučňáci brýloví v průchozím výběhu a mnoho dalších zvířat. Do výběhů vycházejí běžně nosorožci, všechny šelmy, buvoli kaferští nebo zebry bezhřívé. K vidění v teple pavilonů jsou i sloni, žirafy, drilové, šimpanzi a další primáti, všichni plazi Vodních světů a Jedovaté Afriky nebo osádka Ptačího světa.

Safari park Dvůr Králové nad Labem