„V loňském roce se konal první ročník tohoto projektu, tehdy s názvem Móda - Next Generation, který měl obrovský úspěch. Pro letošek jsme program ještě více propracovali a troufám si říci, že se mají diváci na co těšit," prozradil za pořadatele ředitel Městského divadla Jablonec Pavel Žur. A tak jsme pro vás zjistili podrobnosti o této velkolepé akci.

Gró večera plného módy bude tvořit autorská přehlídka přední české módní návrhářky Jiřiny Tauchmanové z Nové Paky, jejíž šaty již rozbušily mnohá ženská srdce, a to jak na přehlídkách Křehká krása či Made in Jablonec. Pánskou módu bude reprezentovat společnost  Eldin Fashion.

Ke krásným šatům odjakživa patří krásné šperky, na což, hlavně u nás v Jablonci, klademe veliký důraz. Luxusní bižuterií tedy modely doplní Michaela Mollerová a její společnost MISAMO. 

Účesy přítomných modelek si vzal na bedra odborník a slovo vzatý, Alexandre Sokolov, jemuž své vlasy svěřují nejen mnohé české celebrity, ale i ředitel Žur. Zatímco v loňském roce nabídl Alexandre Sokolov extravagantní show, letos prý půjde o styling  alá běžné nošení.

A jelikož se večer koná v nádherných prostorách Městského divadla Jablonec, je nabíledni, že krom modelek vystoupí na prkna, která znamenají svět i protagonisté ze světa hudby. Konkrétně se můžeme těšit na operní pěvkyni Terezu Mátlovou, tenoristu Dušana Růžičku, či muzikálovou zpěvačku Magdu Malou.

Moderování akce se ujme ředitel kulturního stánku Pavel Žur, který se na všechny příznivce módy, divadla, hudby a kultury obecně těší v úterý 14. září v 19 hodin. Poslední volné vstupenky jsou ještě k dispozici na webu divadla, či prostřednictvím portálu Evstupenka. cz.

(ims)