Repríza divadelní komedie Vinnetou není jen obyčejným představením. Je to oslava fantazie a srandy, kde se klasický příběh Karla Maye stává živým a nabírá nečekané obrátky. V hlavních rolích se představí Tomáš Novotný, Lukáš Kmínek a další, kteří pod vedením režiséra Radka Šmída přivedou na jeviště postavy známé z knih i filmových příběhů.

Tato komedie, kterou výborným způsoben napsal Petr Kolečko, je mezi diváky oblíbená pro své vtipné dialogy a originálními scénky. Diváci se mohou těšit na více než dvě hodiny zábavy, kde se humor nepatrně snoubí s hlubším poselstvím o důležitosti zůstat věrný sám sobě, i když se svět kolem nás mění. Hrad Pecka poskytuje ideální kulisu pro toto dobrodružství. Jeho historické zdi jsou svědky mnoha příběhů a nyní se stanou součástí nového. Je to místo, kde se minulost prolíná s přítomností v podobě této brilantní komedie.

Přijďte se přesvědčit, že smích je opravdu nejlepší lék. Přijďte a prožijte s námi tento nezapomenutelný večer plný radosti a zábavy. Vinnetou a jeho přátelé na vás čekají, aby vám ukázali, že každý den může být dobrodružstvím!

Radek Šmíd