Thermalpark Dunajská Streda najdete na okraji města. Zaparkovat lze pohodlně na rozsáhlém parkovišti, za které zaplatíte 2 eura na celý den. Nachází se v přírodním areálu s dostatečným vyžitím i mimo klasický relax v bazénu.

Po zakoupení vstupenek a obdržení čipu se vydáte do šaten. Číslo určí systém. Šatny jsou společné a může v nich být při převlékání poměrně těsno. K soukromí slouží převlékací kabinky, věci si návštěvníci nechávají ve skříňkách.

Ve venkovním areálu si užijí děti i dospělí.
Termály Malé Bielice jsou málo známé. O to více překvapí

Na ploše 18 hektarů se nachází 10 vnitřních a venkovních bazénů s termální vodou o teplotě od 26°C do 39°C, která má příznivé účinky hlavně při problémech s pohybovým ústrojím. Bazény mají různou teplotu, takže je lze měnit podle osobního komfortu. Tedy volně přecházet z teplejšího do chladnějšího a opačně.

K dispozici je i venkovní vířivka, není však neobvyklé, že si zájemce musí na své místo počkat v menší frontě. Vyzdvihnout lze velmi dobře vymyšlený dětský venkovní bazén. Stejně tak animační programy včetně skupinového cvičení v bazénu.

Rozsáhlost areálu umožňuje, že i když v jeden okamžik dorazí přes 1000 návštěvníků, hosté nemají pocit stísněnosti.
Je zde i dostatek místa ke slunění a odpočinku. Variantou je vlastní deka a ručník, či zakoupení lehátka. Právě ty dávají celému resortu nádech pobytu na pláži.

Populární tobogán 

Velmi populární je místní tobogánová věž se sedmi drahami s různými obtížnostmi a mírou adrenalinu.

Za velký bonus lze považovat štěrkové jezero, které je součástí celého areálu. Lze se v něm i koupat. Je však možné si půjčit i šlapadlo či paddleboard. Pro děti je určený nafukovací hrad na hladině. Vstup na něj mají povolen pouze s plovací vestou.

Na vysokém hřebeni nad městem Omiš ční ve výšce 303 metrů pevnost Fortica neboli Starigrad.
Kam za nejkrásnějšími hrady v Chorvatsku? Tyto památky stojí za vidění

Areálu rovněž náleží autokemp, který je uživateli hodnocen dle diskusí velmi pozitivně a mnozí ho přirovnávají k předním maďarským střediskům tohoto typu.

Kladně lze hodnotit velký počet stánků s občerstvením. Ať už jde o bary, stánky s jídlem či kiosku s velmi dobrou kávou. Ceny odpovídají očekávání. Za hlavní jídlo typu smažený řízek a hranolky zaplatíte kolem 200 Kč, langoš dle ingrediencí přijde na přibližně stovku. Pivo stojí 60 Kč, za dvojité espresso utratíte kolem 70 Kč.