Z Bělohradu do celého světa
KDY: sobota 1. února od 11 hodin
KDE: kulturní sál lázná, Lázně Bělohrad
ZA KOLIK: zdarma

Cestovatelské přednášky a promítání se již řadu let těší velké popularitě. Někteří je berou jako možnost seznámit se s místy, kam se pravděpodobně sami nepodívají, jiní na nich čerpají inspiraci pro vlastní cesty. A co si takhle dát celý maraton cestovatelských přednášek? Doražte v sobotu do sálu lázní v Bělohradu a prožijte skvělou atmosféru dálek. Začátek je v 11 hodin a čeká tu na vás zajímavý program až do večerních hodin. Sedm zkušených cestovatelů vás v pětadvaceti přednáškách provede dvanácti zeměmi napříč celým světem. Na přednášky se dostanete zcela zdarma a navíc můžete v tombole vyhrát hodnotné ceny, včetně zájezdů od pořádající CK Hoška Tour.

Večer plný balkánské hudby
KDY: pátek 31. ledna od 20 hodin
KDE: Valdštejnská lodžie
ZA KOLIK: 150 korun

Predrag Duronjić a Aida Mujačič – dva charismatické hlasy a dvě balkánské duše se dnes od 20 hodin spojí a v Lodžii společně zahrají písně bosenských židů a balkánské balady. Na večer balkánské hudby v podání dvou výjimečných bosenských muzikantů se dostanete za 150 korun. Kapacita sálu je omezená, proto si své vstupenky raději rezervujte na na telefonu 733 746 629.

Ledový ples
KDY: sobota 1. února od 19.30 hodin
KDE: Masarykovo divadlo Jičín
ZA KOLIK: 130/180 korun

Plesová sezóna v Masarykově divadle pokračuje v sobotu Ledovým plesem v režii hokejistů a hokejistek HC Jičín. Oblíbený ples s letos koná již po páté. Jako vždy se můžete těšit na kvalitní živou hudbu, tentokrát v podání kapely Fragment band. Nebude chybět spousta zábavy a bohatá tombola.

Pec pro štěstí
KDY: sobota 1. února od 14 a od 16 hodin
KDE: LD Srdíčko Jičín
ZA KOLIK: 20 korun

Loutkové divadlo Srdíčko hraje pohádku pro nejmenší diváky. Jak asi může pec přinést štěstí? Vždyť je na ní tak krásně teplo. Představení hrají hned dvakrát, vstupné 20 korun.