VYBRAT REGION
Zavřít mapu

JOSEF PETRÁČEK

Josef Petráček / Jičínský deník

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY AUTORA

Titul přeborníka vybojovali 
žáci Sokola Chomutice

Libáň – Také okresní přebor mladších žáků I+H (1+7), má za sebou úspěšnou sezonu. Závěrečné zápasy byly rozloženy do několika dnů, když mistra jsme poznali v pátek, pořadí na dalších místech určila utkání pod Humprechtem.

Rozhodnuto: fotbalisté Žlunic sestupují!

Valdice – Sobotní šestnácté kolo udělalo tečku za mistrovskou sezonou okresního přeboru mužů 2013/2014. Jako první ji ukončili pod Zebínem, kam brzy po poledni přijel přeborník.

Na medaile dosáhnou jen tři

Chomutice - Zajímavý závěr čeká také účastníky okresního přeboru mladších žáků I+H (1+7). Největší favorité na medailové zisky si to rozdají přímo mezi sebou. Mužstvo Chomutic zamíří do Libáně a pod Humprecht přijede tým Miletína.

Krutá domácí porážka Žeretic

Valdice - Také okresní soutěž mužů spěje ke svému závěru. Krutou porážku utrpěly doma Žeretice, vítěz je již několik kol znám, v posledním dějství půjde ještě o třetí místo a možných několik kosmetických vylepšení postavení.

Žlunice po cenné remíze v Lužanech nakonec třetí

Lužany - Až závěrečné 16. kolo okresního přeboru dorostu (U18) Belsport, rozhodlo o třetím místě. To získaly Žlunice po remíze na hřišti jasného vítěze. Pořadí se nakonec měnilo na pátém i osmém místě.

Deset gólů na derby v Češově

Stará Paka – V poklidu se odehrála všechna utkání 14. kola okresní soutěže mužů. Na programu byla dvě sousedská derby.

Potvrzeno: Fotbalisté Milíčevesí postupují

Hořice – V nedělním vedru se rozhodlo o vítězi okresního přeboru fotbalistů a postupujícím do I. B třídy. Stalo se tak dvě kola před koncem letošního ročníku.  

Hosté odvezli devět bodů

Valdice – Tři sobotní zápasy okresního přeboru mužů skončily dost nečekanými výsledky, všech devět bodů odvezli hosté. Boj o titul a postupové místo se v tomto momentě tak ztenčil už jen na dvě mužstva.

I nejmladší fotbalisté stále hrají o body

Miletín – Ještě tři kola čekají nejmladší fotbalisty v bojích o co nejlepší umístění letošní sezony.

Fotbal: Valdické klopýtnutí v Chomuticích

Milíčeves – Již jen pouhá tři kola zbývají okresním fotbalistům do konce mistrovské sezóny 2013/14. Oddílům připomínáme, že jim byla zaslána přihláška do soutěží pro ročník 2014/15.

Okresní přebor: Valdice přišly o cenné tři body

Pecka – Po sobotních zápasech okresního přeboru mužů v čele tabulky k podstatným změnám nedošlo. Valdice klopýtly v Chomuticích a nabídly tak vedoucí Milíčevsi možnost zvýšení náskoku.

Víkend přinesl fotbalovou brankovou úrodu

Železnice – Zápasy 12. kola okresního přeboru mužů byly rozloženy do dvou víkendových dnů. Sobota přinesla 14 gólů, neděle dokonce o jeden více, tedy na šest zápasů pěkný průměr téměř pět. Oba vedoucí celky nezaváhaly, nyní se bojuje o třetí místo, které po tomto kole vyklidila po Nemyčeves.

Vedoucí tandem se vzdaluje

Podhradí – Okresní soutěž mužů měla na programu zápasy 25. kola. Vedoucí mužstva nezaváhala a připsala si další tři body.

Fotbal: Tesař úřadoval pod Zebínem

Valdice – Tři sobotní zápasy 12. kola okresního přeboru mužů přinesly 14 gólů, což je velmi pěkný průměr na utkání. Vedoucí Milíčeves přivezla důležité tři body z Kopidlna.

Jičínští atleti si připomínají sto let

Jičín – Sobotní odpoledne na městském stadionu mělo slavnostní ráz. AC TJ Jičín bylo svěřeno uspořádání mistrovství České republiky v běhu na 10 000 metrů u příležitosti výročí 100 let organizované atletiky v Jičíně, kterému přihlížela řada hostů.

Chomutičtí fotbalisté zaváhali

Nemyčeves – Sobotní zápasy 20. kola okresního přeboru fotbalistů změnu na čele tabulky nepřinesly.

Cenné vítězství jičínských házenkářů

Jičín - První polovinu nadstavbové části skupiny o 1. – 6. místo zakončili házenkáři Jičína páteční předehrávkou s historicky nejúspěšnějším celkem bývalého Československa, Duklou Praha.

Fotbal: Začíná okres a také nereliga

Češov – Jako první vstoupí do jarní části sezony účastníci okresní soutěže fotbalistů, kteří o víkendu odehrají šest zápasů 18. kola. Týden po nich odstartuje okresní přebor mužů a na Velikonoce mládežnické kategorie.

Nejtěsnější porážka házenkářů s lídrem

Jičín – Bez čtyř hráčů základní sestavy nastupovali domácí v sobotu navečer k třetímu utkání nadstavbové části extraligy házenkářů.

Zítra Český pohár, přijede Karviná

Jičín – Přestože sobotní podvečerní olympijský program v Soči nabízel atraktivní televizní hokejový zápas Česko – Švýcarsko, sportovní hala byla zaplněna a čekala na výhoz utkání 20. kola Triglav pojišťovna extraliga, kde se v repríze duelu střetly dva nejúspěšnější celky loňské sezóny.

Postup se před jičínskými hokejisty uzavřel půl minuty před koncem

Jičín – Přestože sobotní podvečerní olympijský program v Soči nabízel atraktivní televizní hokejový zápas Česko – Švýcarsko, sportovní hala byla zaplněna a čekala na výhoz utkání 20. kola Triglav pojišťovna extraliga, kde se v repríze duelu střetly dva nejúspěšnější celky loňské sezóny.

Rozhodne dnešní večerní hokejový zápas

Jičín – Mužstvo HC poprvé v letošní sezoně prohrálo s Novou Pakou, a tak čtvrtfinálová série krajské ligy mužů je vyrovnaná.

Okresní město zná nejúspěšnější sportovce

Jičín – Zcela zaplněný porotní sál zámku byl v pondělí navečer svědkem vyhlášení nejúspěšnějších sportovců okresního města za rok 2013.

Další ztráta extraligových házenkářů Jičína

Jičín – Další kolo nejvyšší soutěže házenkářů Triglav pojišťovna extraliga pořádně zamotalo pořadím. Úřadující mistr republiky přišel o body a musel opustit třetí příčku.

Hranice dalším soupeřem jičínských házenkářů

Jičín – Po sobotní porážce házenkářů v Lovosicích se úřadující mistr republiky propadl na šesté místo.

Dnes bude rozluštěna poslední 
tajenka krajské ligy hokejistů

Jičín – Po výhře hokejistů v Náchodě a ztrátě Nového Města v předposledním kole základní části se Jičín posunul na třetí příčku tabulky krajské ligy a již dnes večer přivítá na svém ledě právě celek Nového Města nad Metují, s nímž se střetne o třetí místo po základní části.

Jičín na lídra nestačil, skvělý Motlík Jičín vychytal

Jičín – Trenéři extraligového celku Aleš a Petr Babákovi dobře věděli, že v sobotu večer a ještě před televizními kamerami, nečeká jejich svěřence lehký úkol. Souboj úřadujícího mistra a lídra tabulky byl středem pozornosti.

Házená: Mladý Hlava úřadoval ve Zlíně

Jičín – Bez Vocáska a zraněného Naimanna cestovali extraligoví házenkáři k utkání 17. kola. Úřadující mistr nastoupil na palubovce nováčka.

Fotbalisté Rovenska ovládli halový turnaj

Jičín – Přesně po týdnu se ve sportovní hale sešla skupina nadšených funkcionářů fotbalového oddílu Sokola Jičíněves, aby na stejném místě uspořádala další turnaj, tentokrát určený chlapcům ročníku 2005.

Na jičínské sportovce 'vyšlo' čtvrté místo

Jičíněves – Další zdařilý turnaj mají za sebou velice aktivní a zkušení organizátoři z fotbalového oddílu, když na palubovce jičínské sportovní haly uspořádali letos již druhou akci, tentokrát určenou chlapcům ročníku 2005.

Dva krásné dny s mladým halovým fotbalem

Jičín – Fotbalový klub SK Jičín uspořádal čtyři turnaje pro nejmladší adepty této krásné hry. Účastníci odcházeli spokojeni, zkušená parta kolem Františka Skřivánka odvedla skvělou práci.

Zima už vládne i na Mísečkách

Milovice – Na Mísečkách se o víkendu ujala vlády paní Zima, celkem silně foukalo a sněžilo, napadlo přibližně 8 cm nového prašanu, a tak se mohl uskutečnit závod krajského přeboru.

A přece se běhalo, na Benecku!

Milovice – Eliška Peterková v dresu Spartaku Vrchlabí se vypravila se svým otcem a zároveň trenérem na Benecko, kde byl na programu přebor Prahy v běžeckém lyžování.

Ivan Pírko s přáteli na Ještědu a v Podještědí

Jičín – Aktivně vstoupil do roku 2014 cestovatel Ivan Pírko (na snímku). K Ponovoroční vycházce na Ještěd a do Podještědí se s ním vypravili Marcela Jiranová, Jan Pták a Luboš Splítek.

Lyžařka Eliška Peterková čeká na sníh

Milovice – Období podzimních krosů je nenávratně pryč, a tak členka Spartaku Vrchlabí, milovická žákyně Eliška Peterková (na snímku), už netrpělivě vyhlíží k obloze a čeká na sníh, aby mohla vstoupit do další části sezóny.

Jaroslav Havlík: Správným směrem v průběhu celého roku

Jičín – Kdo by neznal JAROSLAVA HAVLÍKA. V roce 1965 zakladatele a propagátora orientačního běhu, trenéra, medailistu z mistrovství světa veteránů v kategorii H75. Ideální postava pro novoroční rozhovor.

Závěr roku na čtyřiašedesáti polích

Lužany – Tradiční Silvestrovský turnaj je opět na programu poslední den roku 2013. V úterý 31. prosince se účastníci sejdou již na 36. ročníku v klubovně obecního úřadu.

Nepřehlédněte. je vyhlášena anketa Sportovec Jičína

Jičín – V minulých dnech byla vyhlášena tradiční anketa Sportovec města Jičína 2013.

Házenkářští mistři se moc těší na Vánoce

Jičín – Nejúspěšnější rok v sedmdesátileté historii klubu má za sebou extraligový celek HBC Ronal Jičín. Dokázal vybojovat mistrovský titul, který potěšil příznivce sportu na Jičínsku.

Viktor Pařízek: ČFL? Nerad bych něco zakřikl

Nová Paka – Před začátkem této fotbalové sezony došlo ke spolupráci Nové Paky s Novým Bydžovem. Právě z bydžovského týmu, jenž sestoupil do krajského přeboru, přešlo několik hráčů do divizní Nové Paky.

ČFL, je to jenom zimní sen?

Nová Paka – Zasloužený odpočinek čeká vítěze divizní skupiny C, spojený tým 1. FK Nová Paka/RMSK Nový Bydžov. I když sezóna skončila v listopadu, mužstvo zvládlo ještě několik tréninků, a tak se už všichni těší na Vánoce.

Antonín Plevák si splnil sen, vyhrál Hořice!

Nová Paka – Přichází závěr roku a s ním i čas bilancování. Za úspěšnou sezonou se ohlíží také Tonda Plevák, povoláním profesionální hasič. A může být spokojen.

Sobotní vítězství nad Brnem pěknou tečkou

Jičín – S rokem, který přinesl historický triumf v podobě zisku mistrovského titulu, ale i se svými věrnými fanoušky, se extraligoví házenkáři rozloučili vítězstvím, díky němuž přezimují na třetí příčce.

Poháry, poděkování a uznání nejúspěšnějším

Jičín – V tradičním předvánočním termínu se konalo 9. prosince slavnostní vyhlášení výsledků ankety O nejúspěšnější sportovce, trenéry, cvičitele a sportovní kolektivy roku. Anketu už od roku 1971 pořádá ČSTV, letos poprvé Unie sportu Jičínska (nástupnická organizace).

Fotbal: Prvenství odvezl Hanuš Team

Jičín – Šest družstev se představilo na 14. ročníku Hasan Cupu, Memoriálu Vladislava Bosáka. Turnaj pořádal fotbalový klub Javůrkova louka, který tak pravidelně uctívá památku známého jičínského sportovce.

Jičín prohrával s Karvinou již o pět branek!

Jičín – Již čtrnácté kolo Extraligy Triglav pojišťovny neslo název Nadační. To znamená, že každá vstřelená branka představuje příspěvek 50 korun ze strany klubu na konto Nadace pro transplantaci kostní dřeně.

Představujeme: Kanonýr od Šenkýřů a desítka dalších

Jičín – Nejlepším střelcem letošního ročníku populární soutěže neregistrovaných se stal MARTIN PETRGÁL z týmu Šenkýři, autor pěkných 19 branek.

Hodně náročná ligová sobota házenkářů

Jičín – Bez jediného zápasu ve sportovní hale se museli o víkendu obejít příznivci nejrychlejší míčové hry. Všechny čtyři týmy totiž cestovaly za soupeři.

Dnes se odehrají další zajímavé hokejové zápasy

Jičín – Dnes pokračuje zápasy 11. kola krajská liga mužů. Zástupci okresu se představí v domácím prostředí.

Jičínští házenkáři v Zubří bodovali

Jičín – Nejvyšší soutěž mužů má za sebou první polovinu základní části. Úřadující mistr vybojoval důležité vítězství na palubovce nebezpečného moravského soupeře.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT