Hlasujte o nejlepší snímek 1. kola

Prohlédněte si soutěžní snímky ve fotogalerii a pak hlasujte v anketě na konci článku pro ten, který se vám nejvíce líbí. Hlasovat můžete každých 15 minut, a to až do pondělí 15. července 2024 do půlnoci.

Dál posílejte do soutěže své fotky

Máte fotky z dovolené u moře, na horách, v kempu nebo v apartmánu, které zachycují pohodovou letní atmosféru při cestování autem s rodinou, přáteli nebo domácími mazlíčky? Pak neváhejte a pochlubte se nimi našim čtenářům!

Jak se zapojit do soutěže?

  1. Pošlete nám své fotky – Své snímky z letošní dovolené nebo i „retro“ fotografie z minulých let nám můžete posílat již nyní na e-mail: jiri.humplik@denik.cz. Do předmětu e-mailu napište "Dovolená s autem".
  2. Připojte informace – K e-mailu připojte své jméno, příjmení, bydliště a stručný popis fotografie (např. odkud je a jaké místo zachycuje).
  3. Hlasujte a vyhrávejte – Vaše fotky budou postupně zveřejňovány během léta na webech www.denik.cz/auto a www.tipcars.com/magazin během července a srpna každý týden. Hlasování bude probíhat každý týden, a tři snímky s nejvíce hlasy z jednotlivých prázdninových kol postoupí do velkého finále na konci srpna. První kolo hlasování odstartuje ve středu 10. července.
  4. V soutěži můžete vyhrát rodinné vstupenky do zábavního parku Mirakulum a také zajímavé ceny pro řidiče od TipCars.com. Mezi nimi jsou funkční trička, sportovní taška, Bluetooth Find Me, USB nabíječka do auta, nástěnné hodiny, deštník nebo třeba espresso hrníček.

Tipy pro vaše soutěžní fotky

  • Zachyťte pohodovou atmosféru vaší dovolené, nebo nějakou překvapivou momentku.
  • Fotky mohou být odkudkoliv, například od moře, z hor, z kempu, ze zastávek na cestě, před vodopádem, u krásných zámků, na vyhlídce či úplně z jiného vámi oblíbeného místa
  • Snímky mohou být s rodinou, přáteli nebo domácími mazlíčky, hlavně však nesmí chybět váš vůz.

Nahrává se anketa ...

Přejeme vám krásné léto plné nezapomenutelných zážitků za volantem vašeho auta a těšíme se na vaše úžasné fotky z cest. Hodně štěstí v soutěži!

Hlasování na našem webu je nastaveno tak, aby vašemu  favoritovi mohl poslat hlas opravdu každý, kdo chce. Hrajte, prosím, fér.

Soutěž se řídí obecnými pravidly soutěží v regionálních Denících.

close Fotosoutěž Dovolená s autem 2024. info Zdroj: Deník zoom_in Fotosoutěž Dovolená s autem 2024.