Se začátkem září se do školních lavic nevracejí jen žáci základních škol, ale i vysokoškolští studenti, pro které může být TipCars.com velkým pomocníkem. Pokud totiž nestíháte časový rozvrh přednášek skloubit s nabídkou veřejné dopravy, je na čase porozhlédnout se po nějakém vlastním „přibližovadle“ za příznivou cenu.

„Právě s tímto dokážeme na TipCars.com elegantně pomoci. V naší nabídce máme připraveno přes 300 vozidel do příznivé a nelikvidační ceny 100 tisíc korun. Vybírat si tak můžete třeba mezi Toyotou Yaris, Škodou Fabií, Peugotem 207 a Hyundai i20,“ říká Marek Knieža, ředitel inzertního auto-moto webu TipCars.com.

V dalším díle seriálu jsme pro vás vytipovali čtyři auta do 100 tisíc korun. Více se o nich dozvíte níže, prohlédnout si je můžete v naší fotogalerii.

Škoda Fabia 1,2i Ambiente

Škoda Fabia 1,2i Ambiente.Škoda Fabia 1,2i Ambiente.Zdroj: se svolením Štěpánek AutoNáš první tip je na vůz Škoda Fabia 1,2i Ambiente, který se prodává za 98 000 Kč. Vyroben byl v květnu 2010 a najeto má 131 tisíc kilometrů.

Auto má benzinový motor o objemu 1 198 ccm s výkonem 51 kW (69 PS). Ve výbavě najdete například manuální převodovku, čtyři airbagy, palubní počítač, manuální klimatizaci, autorádio, USB či elektrická přední okna a zrcátka.

Toyota Yaris 1,0 Cool

Toyota Yaris 1,0 Cool.Toyota Yaris 1,0 Cool.Zdroj: se svolením Autobazar Auto Mega Praha

Náš druhý tip je na vůz Toyota Yaris 1,0 Cool, který se prodává za 99 000 Kč. Vyroben byl v lednu 2011 a najeto má 96 tisíc kilometrů.

Auto má benzinový motor o objemu 998 ccm s výkonem 51 kW (69 PS). Ve výbavě najdete například manuální převodovku, čtyři airbagy, CD přehrávač, elektrická přední okna a zrcátka, tónovaná skla, manuální klimatizaci či nastavitelný volant. 

Volkswagen Golf GTI.
Volkswagen Golf: v bazarech jsou stovky modelů s benzinovým i dieslovým motorem

Peugeot 207 1.4

Peugeot 207 1.4.Peugeot 207 1.4.Zdroj: se svolením Auto Delta

Náš třetí tip je na vůz Peugeot 207 1.4, který se prodává za 89 900 Kč. Vyroben byl v roce 2010 a najeto má 127 tisíc kilometrů.

Auto má benzinový motor o objemu 1 360 ccm s výkonem 54 kW (73 PS).  Ve výbavě najdete například manuální převodovku, šest airbagů, nastavitelný volant, manuální klimatizaci, palubní počítač, elektrická okna a zrcátka, imobilizér, mlhovky, CD přehrávač či klimatizovanou přihrádku. 

Hyundai i20 1.2i

Hyundai i20 1.2i.Hyundai i20 1.2i.Zdroj: se svolením Autobazar U Makra Ostrava

Náš čtvrtý tip je na vůz Hyundai i20 1.2i, který se prodává za 95 000 Kč. Vyroben byl v květnu 2013 a najeto má 102 tisíc kilometrů.

Auto má benzinový motor o objemu 1 248 ccm s výkonem 62 kW (84 PS). Ve výbavě najdete například manuální převodovku, deset airbagů, CD přehrávač, USB, hands free, imobilizér, elektrická přední okna či manuální klimatizaci.  

Celou nabídku aut do 100 tisíc korun najdete ZDE.

Škoda Octavia Scout.
V bazarech roste zájem o novější ojetiny značek Škoda, Kia nebo Hyundai

Proč je výhodné hledat auto na webu TipCars.com?

  • Výhodou je samotný systém vyhledávání, který je postaven tak, ať je co nejvíce komfortní pro každého uživatele.
  • „Sledovali jsme, co lidé na našich stránkách nejvíce zadávají a hledají, a tyto jejich nejčastější požadavky jsme jim nabídli ve zjednodušené předvolbě. Víme, že se hlavně hledá značka, model, cena do určité výše, rok výroby, motor či převodovka. Méně už dneska lidé řeší stav kilometrů, protože v tomto údaji se dříve v inzerátech dost lhalo,“ vysvětluje ředitel TipCars.com Marek Knieža.
  • Inzertní auto-moto web TipCars.com umí každému najít auto i podle dalších detailů a přání, třeba s vyhřívanými sedadly, s automatickou převodovkou nebo s tažným zařízením. Můžete si vybrat i více aut a pak je navzájem srovnávat na takzvaném „parkovišti“. A pokud zrovna nenajdete vůz podle vašich představ, založíte si na webu „hlídacího psa“, který za vás pohlídá nové inzeráty a upozorní vás na ně.
  • Podrobnější informace k mnoha modelům starších aut i jejich hodnocení odborníkem můžete najít i ve speciální rubrice Poradna TipCars, kterou najdete ZDE.
Motokolo Sagita.
Kuriozity z autobazarů: loď, zahradní traktor, motokolo nebo tankovací stojan

TipCars.com patří do skupiny Vltava Labe Media, která vydává i regionální Deník.