VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Vánoční akademii žáků miletínské školy zakončily vánoční trhy

Miletín - V základní škole se konala školní akademie spolu s vánočními trhy. Celý program byl 8. prosince časově zárámován do probíhajícího Štědrého dne jedné české rodiny, kdy televizní pořady, vstupy jednotlivých tříd, vnesly do divadla vánoční atmosféru.

12.12.2016
SDÍLEJ:

Vánoční školní akademie v Miletíně.Foto: Archiv ZŠ

Diváci tak mohli zhlédnout pásma písní, pohádkových scének, reklam, humorných, ale i vážných výstupů, které měly diváka přimět k zamyšlení, že vánoční čas není jen k obdarovávání dárky, ale i připomenutí si lidské sounáležitosti a myslet i na druhé, kteří vědí, že popřát si zdraví do nového roku má svou váhu a že zdraví je tou nejdůležitější životní hodnotou.

Velký dík patří pochopitelně učitelům, kteří se svými žáky secvičili jednotlivé výstupy, ale bezpochyby i paní učitelce Martině Holmanové, která měla na starosti celý průběh akademie.

PODĚKOVÁNÍ VŠEM

Děkujeme Aleši Lhotovi za technickou pomoc, zároveň i panu Ladislavu Kavanovi za zapůjčení mikroportů a zejména hlavním průvodcům -„hercům rodinky"- Elišce Erbenové, Anetě Machkové, Tomáši Jenčovskému a Adamu Poláčkovi, kteří svoje role zvládli na jedničku.

Po akademii probíhaly vánoční trhy v tzv. Zeleném domě, který slouží k pořádání kulturních akcí v Miletíně. Výrobky žáků byly vyprodány v rekordním čase. Během 38 minut již nebylo co prodávat, což svědčí o kvalitě výrobků, které si návštěvníci zakoupili. Děkujeme učitelům, kteří svým žákům pomáhali při výrobě vánočních dekorací. 

Jana Velichová a Jana Stejskalová

Autor: Redakce

12.12.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Zajímavé klasické škodovky, které zrovna hledají nové majitele.
AUTOMIX.CZ
30

Toužíte po klasické škodovce? Na prodej jich je řada. Tyhle jsou nejzajímavější

Pohádkový festival v Jičíně

Pohádka tradičně i netradičně

Okresní fotbal připraven

Jičínsko - Radim. V této nefotbalové vesnici se letos konal rozlosovací aktiv okresního fotbalu, který řídil „domácí“ Václav Nidrle.

Bouřky se přihnaly nad Jičínskem. Déšť komplikoval dopravu

Jičínsko - V podvečerních hodinách se hnaly přívalové deště a bouřky Českým rájem.

Policie o prázdninách pomáhá i trestá

Královéhradecko - Letní prázdniny každý rok znamenají kolony, a to i v Královéhradeckém kraji. Aktuální dopravní omezení, proto situaci spíše zhoršují. Policisté si jsou vědomi nepříjemností, které se na cestách řidičům mohou přihodit, proto se je aktivně snaží řešit.

AUTOMIX.CZ

10 dostupných aut, ve kterých budete vypadat bohatší, než ve skutečnosti jste

Ruku na srdce, každý z nás chce tu a tam vypadat před ostatními dobře – a dobře v tomto případě znamená „zámožně“. Samozřejmě jen málokterý movitý majetek poukazuje na stav konta tak, jako luxusní auto.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení