VYBERTE SI REGION

Zastupitelé se musí znovu sejít, minulé jednání bylo odročeno

Jičín – Jelikož se na minulém jednání zastupitelé hned na začátku nedohodli na schválení programu, bylo zasedání zrušeno bez projednání jediného bodu.

20.6.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Autor: DENÍK/Alena Kaňková

Kamenem úrazu bylo odvolání vedení radnice a volba nových členů. Tento návrh byl původně zařazen na poslední místo, starosta Martin Puš ho však hodinu před zasedáním posunul na začátek, což se nelíbilo Změně pro Jičín. Ani jedna z těchto variant však nezískala nadpoloviční počet hlasů.

Zasedání na radnici
Některé body jsou však opravdu důležité, a tak se zástupci jednotlivých stran sejdou zítra od 13 hodin ve velké zasedací místnosti městského úřadu. Budou muset schválit autorský dozor nad přístavbou nové třídy v Mateřské škole J. Š. Kubína, žádost o navýšení kapacity v Základní škole Husova, nebo finance na opravu budovy ARiSu. Nebudou chybět ani majetkové záležitosti, a to například koupě pozemku pro autobusovou zastávku v Husově ulici (naproti Bille). Nejdůležitějším bodem je bezesporu delegace na valnou hromadu VOS. 

Autor: Redakce

20.6.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

Kandidáti do Senátu zatím vyčkávají

Východní Čechy - Již v úterý končí registrace kandidátů do senátních voleb.

Poslední rozloučení nejen v jičínské smuteční síni

Dnes 29. července se ve 12 hodin v jičínské smuteční síni rozloučíme s Marií Duškovou (1927) ze Sběře, ve 13 hodin s Marií Staňkovou (1920) z Jičína,ve 14 hodin s Marií Jirešovou (1936) z Kopidlna a v hořické smuteční síni se ve 13 hodin koná pohřeb Jaroslava Luňáka (1933) z Hořic.

Europoslanec Jaromír Kohlíček je v kontaktu s občany

Jičín – Poslanec Evropského parlamentu Jaromír Kohlíček má od tohoto týdne zařízenou kancelář v Šafaříkově ulici čp. 244. jde o sekretariát OV KSČM v prvním poschodí.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.