VYBRAT REGION
Zavřít mapu

V chodovické škole se rozhodně nenudíme

Chodovice – V Základní a Mateřské škole Chodovice máme hodně plánů a aktivit.

19.1.2011
SDÍLEJ:

Žáci chodovické ZŠ při bruslení.Foto: Archiv ZŠ

Naše škola byla úspěšná v získání dotací od EU v projektu Každý má svou šanci a druhém projektu EU – Peníze školám. Díky těmto dvěma dotacím se snažíme o zkvalitnění výuky, rovný přístup a individualizaci ve vyučování. Tyto projekty jsou spolufinancovány z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.

V tomto roce jsme se zaměřili na předškoláčky. Snažíme se více propojit aktivity ZŠ a MŠ v zájmových kroužcích – flétny, výtvarné činnosti, vaření, etická výchova, anglický jazyk, všestranné dovednosti. Také při společných výletech, exkurzích a plánovaném společném adaptačním pobytu na konci školního roku 2011. Pokračujeme v pořádání seminářů pro rodiče a veřejnost – výtvarné dílny (pletení z pedigu, malování na hedvábí, keramika, technika Tiffany), nově semináře z oboru speciální pedagogiky a dětské psychologie.

Rodiče předškolních dětí zveme 20. ledna od 15.30 hodin na informační schůzku – seznámí se se vzdělávacím programem, plány naší školy a učebnicemi pro první ročník. Od 16 hodin se bude konat beseda pro širokou veřejnost s MUDr. Ivo Kunstem – dětským psychologem.

Všechny předškoláky zveme se svými rodiči dne 27. ledna v 15.30 hodin k pohádkovému zápisu do první třídy.

V únoru jedeme s dětmi 3. – 5. ročníku na týdenní pobyt do Krkonoš. Těšíme se, že při zimních radovánkách využijeme nové lyže a běžecké sety zakoupené z grantu EU.

Tradiční akcí školy, která již proběhla, je obchůzka tří králů. Za doprovodu ochotných rodičů chodily skupinky dětí jako Kašpar, Melichar a Baltazar.
Děkujeme všem lidem dobré vůle za finanční podporu, která se použije na probíhající obnovu kostela.

Přijďte se do naší školy podívat! ⋌Lenka Doležalová

Místo události:
19.1.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

V útulku se rozmohl nešvar. Adoptovaní psi se vracejí zpátky

Fotbalý míč. Ilustrační foto

Již brzy uvidíme turnaje okresních výběrů

Jičínský hasič přežívá

Jičín - Valdštejnovo náměstí bude na prvního máje patřit opět místním hasičům.

Jedenáctý plenér Novopacké veduty je minulostí

Nová Paka - V malém sále MKS byl sobotní vernisáží završen 11. ročník mezinárodního plenéru Novopacké veduty, kterého se zúčastnili malíři z Podkrkonoší, Polska i Ruska.

Hnojte popelem

Topíte dřevem? Nebo máte doma krb jen tak pro příjemný pocit? Kam dáváte popel? Pokud ho vyhazujete, připravujete se o jedno z nejlepších hnojiv světa.

Okresní jezdci uspěli. Prvenství vybojoval Bango z Miletína

Jičínsko - Jarní cena Brna na Masarykově okruhu zahájila letošní sezonu silničních motocyklů. Opravdu aprílové počasí – sníh, déšť, sluníčko připravilo více jak 400 jezdcům tvrdé podmínky. V silné konkurenci se neztratili ani zástupci našeho okresu a odvážejí si poháry a body.

Předvolební speciál deníku: Jak splnila vláda své sliby?

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies