VYBRAT REGION
Zavřít mapu

V chodovické škole se rozhodně nenudíme

Chodovice – V Základní a Mateřské škole Chodovice máme hodně plánů a aktivit.

19.1.2011
SDÍLEJ:

Žáci chodovické ZŠ při bruslení.Foto: Archiv ZŠ

Naše škola byla úspěšná v získání dotací od EU v projektu Každý má svou šanci a druhém projektu EU – Peníze školám. Díky těmto dvěma dotacím se snažíme o zkvalitnění výuky, rovný přístup a individualizaci ve vyučování. Tyto projekty jsou spolufinancovány z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.

V tomto roce jsme se zaměřili na předškoláčky. Snažíme se více propojit aktivity ZŠ a MŠ v zájmových kroužcích – flétny, výtvarné činnosti, vaření, etická výchova, anglický jazyk, všestranné dovednosti. Také při společných výletech, exkurzích a plánovaném společném adaptačním pobytu na konci školního roku 2011. Pokračujeme v pořádání seminářů pro rodiče a veřejnost – výtvarné dílny (pletení z pedigu, malování na hedvábí, keramika, technika Tiffany), nově semináře z oboru speciální pedagogiky a dětské psychologie.

Rodiče předškolních dětí zveme 20. ledna od 15.30 hodin na informační schůzku – seznámí se se vzdělávacím programem, plány naší školy a učebnicemi pro první ročník. Od 16 hodin se bude konat beseda pro širokou veřejnost s MUDr. Ivo Kunstem – dětským psychologem.

Všechny předškoláky zveme se svými rodiči dne 27. ledna v 15.30 hodin k pohádkovému zápisu do první třídy.

V únoru jedeme s dětmi 3. – 5. ročníku na týdenní pobyt do Krkonoš. Těšíme se, že při zimních radovánkách využijeme nové lyže a běžecké sety zakoupené z grantu EU.

Tradiční akcí školy, která již proběhla, je obchůzka tří králů. Za doprovodu ochotných rodičů chodily skupinky dětí jako Kašpar, Melichar a Baltazar.
Děkujeme všem lidem dobré vůle za finanční podporu, která se použije na probíhající obnovu kostela.

Přijďte se do naší školy podívat! ⋌Lenka Doležalová

Místo události:
19.1.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

ELIŠKA KVASNIČKOVÁ se narodila rodičům Petře a Tomáši Kvasničkovým 20. června. Po narození vážila 3,05 kg a měřila 48 cm.  Doma v Jičíně už sestřičku vyhlíží dvouletá Adélka.
7

OBRAZEM: Právě jsme se narodili

Balon přistál na Krchově.
12

OBRAZEM: Balon přistál na Krchově

Velich: S umístěním musíme být nakonec spokojeni

Lázně Bělohrad - S předstihem si zajistili účinkování mezi krajskou elitou i pro příští ročník. Fotbalisté Lázní Bělohrad skončili v letošní sezoně jedenáctém místě tabulky krajského přeboru se ziskem osmatřiceti bodů. Svoje poznatky poskytl trenér mužstva Oldřich Velich.

Pouti přálo počasí, sousedé se bavili

Stav - Pouťovému posezení na Stavě přálo počasí. Sousedé, kamarádi i příznivci malé vísky si přišli v sobotu na zahradu Zdeňka Beneše popovídat, zazpívat i zatančit.

Pohádkové prázdniny v Kovači

Kovač - Kolem 1500 malých i velkých návštěvníků se v sobotu odpoledne bavilo na Pohádkových prázdninách. Hlavním tahákem se stalo podvečerní vystoupení Těžkého Pokondru.

Sobčická Bramborákiáda

Sobčice - Kulinářského umění v přípravě bramboráků si v sobotu užívali návštěvníci místního hřiště.

Předvolební speciál deníku: Jak splnila vláda své sliby?

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies