Sport

dnes 07:15

Neproměňování rozhodlo. Florbalistky doma padly

Jičín - Tři utkání a zatím nulový bodový zisk. Florbalistky Jičína nevstoupily do nového extraligového ročníku zrovna ideálně. V sobotu se hráčky představily v domácím prostředí, když přivítaly pražský tým FbŠ Bohemians.

včera 22:58

Divoká přestřelka v Bělohradě

Jičínsko - Domácí vedli s Chlumcem už 5:1, zápas nakonec skončil 5:4!

23.9.2017

Skvělý Veverka režíroval výhru s Duklou!

Jičín /FOTO/ - Skvělého výsledku dnes dosáhli házenkáři Jičína. V rámci třetího kola extraligy si totiž na domácí půdě poradili s úřadujícím mistrem, pražskou Duklou. Mužstvo trenérů Mašáta a Aleše Babáka zvítězilo o dvě branky, 22:20.

23.9.2017

Šlágr kola přeboru: Jičín míří na hřiště druhé Jaroměře

Jičín - Fotbalový kolotoč pokračuje dalším mistrovským kolem.

22.9.2017

Venclů bronzový na Českém poháru mladých judistů

Jičín - Minulý víkend se v brněnské Městské sportovní hale uskutečnil 26. ročník MT JUDO, jako další podnik seriálu Českého poháru v kategoriích ml. a st. žáků, dorostenců a seniorů.

21.9.2017

Okresní duel pro Novopacké!

Jičínsko - Utkání turnaje O pohár Českého ráje ovládli domácí, porazili Jičín.

20.9.2017

Na Jičínsku se o víkendu běžely tři závody

Jičínsko - Nedaleko Miletína se konal Český pohár štafet v orientačním běhu. Více jak tři sta devadesát štafet všech věkových kategorií bojovalo o další body do celostátního rankingu. Z Jičínska se dařilo nejvíce těmto tříčlenným týmům (někteří běžci startovali také v rámci týmů východočeské oblasti).

20.9.2017

TIP LIGA: Pátým vítězem Tomáš Houška

Jičínsko - Tradiční tipovací soutěž čtenářů Deníku „Tip liga“ pokračovala pátým dějstvím.

20.9.2017

Sprint v Lázních Bělohrad a štafety ve Vojicích

Jičín - Zima, déšť, tisícovka sprinterů v Lázních Bělohrad a přes tři stovky štafet v lesích nad Vojicemi. O uplynulém víkendu uspořádal oddíl orientačního běhu Sportcentrum Jičín dva závody vrcholných soutěží v tomto sportu.

19.9.2017

Fejfar vyhrál také závěrečný závod

Nová Paka - Mistrovství Evropy: Čeští jezdci slaví hned dva tituly. V divizi Touring Autocross se mistrem stal Aleš Fučík a Petr Nikodém zvítězil v Buggy 1600.

19.9.2017

Bravo! Hráčky Jičína začaly výhrou

Jičín - V úvodním zápase nového soutěžního ročníku první kuželkářské ligy žen se hráčky SKK Jičín postavily na domácích drahách proti celku Spartaku Přerov. Hostující tým, který by se chtěl i letos zapojit do boje o jednu z medailí, byl favoritem.

19.9.2017

Jičín pořádal mítink

Jičín - Tradiční atletický mítink na uctění památky význačných jičínských atletů uspořádali Jičínští minulou neděli.

18.9.2017

Suverén. Kopidlno dál vede přebor

Jičínsko - Okresní soutěže mužů mají za sebou další kolo. Přinášíme kompletní přehled zápasů a tabulky.

18.9.2017

Krajský přebor: Chlumec rozstřílel nováčka, koncert Vysoké

Královéhradecko - Fotbalový krajský přebor na Královéhradecku pokračoval šestým kolem.

17.9.2017

Hořice jedou, zdolaly Náchod

Jičínsko - Fotbalové soutěže mají za sebou další mistrovské kolo.

17.9.2017

Jičín slaví první body po výhře ve Strakonicích

Jičín - Házená: Nováček extraligy ve druhé třicetiminutovce nestačil.

16.9.2017

Další úspěch Martina a Petra Vondrákových

Stará Paka - V závěrečném závodě mistrovství České republiky v závodech automobilů do vrchu se opět prosadili na čelní pozice Martin a Petr Vondrákovi. Ve Šternberku obsadili v absolutním pořadí čtvrté a páté místo. Ve svých kategoriích navíc zvítězili, Martin s monopostem Tatuus v E2 SS 2000 a Petr s Osellou PA 21 v E2 SC 2000. Martin navíc vyhrál skupinu formulových vozů, Petr byl čtvrtý mezi „plackami“.

16.9.2017

Minižáci ovládli Házenkářský festival

Jičín - Dvě jičínská družstva se na turnaji v Lovosicích ukázala. Jeden tým bral zlato, druhý šesté místo.

15.9.2017

„Soupeř bude v nováčkovské euforii, nečeká nás nic jednoduchého“

Jičín - Trenér Jičína Petr Mašát se s týmem chystá na další zápas ve Strakonicích.

14.9.2017

Jičín padl v Libčanech. Rozhodla větší zkušenost

Jičín - Další velice těžké utkání v krátkém časovém sledu sehráli fotbalisté Jičína. Ti tentokrát ve středu zajížděli do Libčan, kde je čekala dohrávka druhého kola krajského přeboru mužů.

14.9.2017

Veteráni ukončili sezonu v Branné

Jičín, Horní Branná - I historické motocykly završily svoji letošní sezónu, a to závodem v Branné, na programu byla Cena Václava Paruse. Početná divácká kulisa viděla napínavé boje nádherných strojů.

14.9.2017

„Železnice mne oslovila celkově, ani bych jiným směrem neuvažoval“

Železnice - Trenér Vladimír Blažej popisuje nejen důvody svého příchodu do týmu nováčka 1. B třídy.

13.9.2017

Je to tady! Fejfar vyhrál čtyřicátý evropský závod

Nová Paka - Další milník překonal při závodech v italské Maggioře český reprezentant v autokrosu Václav Fejfar.

13.9.2017

TIP LIGA: Čtvrtým vítězem Marta Novotná

Jičínsko - Tradiční tipovací soutěž čtenářů Deníku „Tip liga“ pokračovala čtvrtým dějstvím. Soutěžící spolu budou celkem ve třinácti kolech soupeřit o hlavní cenu sud piva Gambrinus. Vítězové jednotlivých kol navíc obdrží sadu plechovek piva Gambrinus.

12.9.2017

Kuželkáři o víkendu zahajují mistrovské soutěže

Jičín - Mistrovská kuželkářská sezóna začíná registrovaným hráčům již tento víkend. Družstvo SKK Jičín A po tuhém boji uhájilo účast v první lize.

12.9.2017

Atletky se opět vrací do první ligy

Jičínsko - Jičínské družstvo vybojovalo postup z třetí pozice v baráži.

11.9.2017

Kopidlno dosavadním suverénem přeboru

Jičínsko - OP mužů: Lídr tabulky si tentokrát poradil s týmem Lužan.

11.9.2017

Novotný na bedně, Hartman devátý

Jičínsko - Velkého úspěchu dosáhl v sedmém závodě ME autokrosu v Italské Maggioře jičínský Jakub Novotný.

11.9.2017

Krajský přebor: Chlumec zaskočil Rychnov. Dorazil ho v závěru

Královéhradecko - Fotbalový krajský přebor na Královéhradecku pokračoval pátým kolem. Po pěti kolech se v čele tabulky usadil Náchod, který jako jediný ještě neztratil ani bod a má impozantní skóre 17:1. O víkendu si doma poradil s Jičínem.