VYBERTE SI REGION

Stolní enisté Staré Paky míří do krajské soutěže

Stará Paka – Okresní soutěže stolních tenistů pokračovaly dalším kolem.

12.2.2016
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/Černý Vít

Výsledky: Okres – 1. třída: Radim A – Libáň A 7:11 (Myšík 3 – Mádlo 3,5), Chomutice A – Kopidlno A 12:6 (Štěpánek 4,5 – Procházka 2,5), Hořice A – St. Paka B 7:11 (Polák 3,5 – Herber 4,5), N. Paka C – Jičín C 5:13 (Stoklas 3 – Harcuba 4,5),L. Bělohrad A – Miletín A 12:6 (J. Fejfar 4,5 – Bezvoda 3) a volno Lány A.

1. St. Paka B ⋌ 15 13 1 1  189:81 42
2. Hořice A ⋌15 12 0 3  177:93 40
3. L. Bělohrad A ⋌14 12 0 2  169:83 38
4. Chomutice A ⋌15 11 1 3 163:137 38
5. Kopidlno A ⋌15 8 0 7 144:126 33
6. Libáň A ⋌15 8 1 6 129:141 32
7. Jičín C ⋌14 4 1 9 107:145 23
8. Nová Paka C ⋌14 3 1 10  95:157 21
9. Lány A ⋌14 3 0 11  87:165 20
10. Radim A ⋌ 15 2 0 13  96:174 19
11. Miletín A ⋌14 1 1 12  84:168 17

2. třída: Butoves A – L. Bělohrad C 3:15 (Žďárský 3 – F. Klejch 4,5), Popovice A – Želez-nice B 8:10 (Kryl, Tomi 3 – Kalousek 3,5), Valdice B – Lány B 10:8 (M. Novotný 4,5 – J. Vok-rouhlecký 3,5), St. Paka C – Rovensko A 14:4 (Pánek 4,5 – T. Vágenknecht 2), Kopidlno B – Hořice B 7:11 (Palička 3 – Kárník 4,5), L. Bělohrad B – Žlunice 18:0 (Petřivý st., M. Šulc, Ordáň, Zívr 4,5).

1. Hořice B ⋌ 16 10 2 2 179:109 42
2. L. Bělohrad B ⋌ 16 10 3 3 179:109 39
3. Stará Paka C ⋌ 16 11 1 4 171:117 39
4. Lány B ⋌ 16 10 2 4 165:123 38
5. Valdice B ⋌ 16 10 1 5 172:116 37
6. Rovensko A ⋌16 9 1 6 157:131 35
7. Popovice A ⋌ 16 8 0 8 155:133 34
8. Železnice B ⋌ 16 8 1 7 157:131 33
9. L. Bělohrad C ⋌16 6 1 9 137:151 29
10. Kopidlno B ⋌16 3 1 12 104:184 23
11. Žlunice ⋌16 1 1 14  76:212 19
12. Butoves A ⋌16 0 2 14  76:212 18

3. třída: Rovensko B – L. Bělohrad D 4:14 (Tyrychtr, Bém, Stuchlík, Soukup 1 – Václavík, Stehlík 4,5), Miletín B – Veliš 5:13 (Hladký, Rais 2,5 – V. Pažout 4,5), Jičín D – Nemyčeves C 12:6 (Rajm 4,5 – Macek 2), Úbislavice A – Butoves B 14:4 (Plecháčová, Morávek ml. 4 – Frýba, Cír 1,5), Železnice C – Jičín E 13:5 (Kretová, Tominec, Jindra 3,5 – Vraštil, Douša 2), L. Bělohrad E – Chomutice B 17:1 (A. a F. Klejchovi 4,5 – P. Průša 1),

1. Úbislavice A ⋌16 13 2 1  201:82 44
2. Veliš A ⋌16 14 0 2  192:96 44
3. L. Bělohrad E ⋌16 12 2 2 187:101 42
4. Chomutice B ⋌16 10 2 4 159:129 38
5. Železnice C ⋌16 1 0 15 158:130 37
6. L. Bělohrad D ⋌16 9 0 7 169:119 34
7. Butoves B ⋌16 6 2 8 123:165 30
8. Nemyčeves C ⋌16 6 0 10 138:150 28
9. Miletín B ⋌16 5 0 11 109:179 26
10. Jičín D ⋌16 3 0 13 101:187 22
11. Rovensko B ⋌16 2 0 14  98:210 20
12. Jičín E ⋌16 1 1 14  88:200 19

4. A třída: St. Paka D – L. Bělohrad F 18:0 (Knap, Kuřík, Hruška, Havelka 4,5), Miletín C – N. Paka D 3:15 (Drahonínský, Portík, Balihar 1 – Kňourek 4,5), Hořice D – Úbislavice B 2:16 (M. Holubička, Šlechta 1 – Milický, L.a Z. Vítovi 4,5), Nemyčeves E – Radim B 9:9 (Macek 4 – Šimánek 3), Roškopov – Popovice B 4:14 (P. Krejčí ml. 2,5 – Málek 4,5) a volno Železnice B.

1. Úbislavice B ⋌15 14 0 1  203:67 43
2. Nová Paka B ⋌15 13 0 2  198:72 41
3. Popovice B ⋌14 12 0 2  166:86 38
4. Stará Paka D ⋌14 9 2 3  152:90 34
5. Železnice D ⋌14 7 0 7 147:105 28
6. Roškopov ⋌14 6 1 7 121:131 27
7. Radim B ⋌14 5 2 7 134:118 26
8. Nemyčeves E ⋌15 5 1 9 116:154 26
9. Miletín B ⋌15 3 0 12  80:190 21
10. L. Bělohrad F ⋌15 2 0 13  65:205 19
11. Hořice D ⋌15 1 0 14  48:222 15

4. B třída: Butoves C – Slatiny 7:11 (Vohánka, Volek, Konůpek 2 – Svobodová, Martínek 3,5), Sobotka – Nemyčeves D 11:7 (Kozák 3,5 – Bareš 3), Úbislavice C – Rovensko C 8:10 (J. Brendl 4,5 – Tyrychtr, Stuchlík 3), Kopidlno C – Hořice 7:11 (Brodský, Machačný 2 – Hátle 4,5), Libáň B – Popovice C 14:4 (Kuzma, R. Horák 4, – Farkaš 2) a volno Chomutice C.

1. Sobotka ⋌ 14 14 0 0  187:65 42
2. Rovensko C ⋌ 15 11 1 3 163:107 38
3. Chomutice C ⋌ 14 10 2 2  169:83 36
4. Libáň B ⋌ 14 10 1 3  168:82 35
5. Nemyčeves D ⋌ 15 8 2 5 139:111 33
6. Kopidlno C ⋌ 14 6 1 7 116:136 27
7. Úbislavice C ⋌ 14 5 1 8 124:128 25
8. Hořice C ⋌ 15 5 0 10  98:170 25
9. Popovice C ⋌ 15 2 1 12  90:180 20
10. Slatiny C ⋌ 15 2 1 12  85:185 20
11. Butoves C ⋌ 15 2 0 13  81:189 19

Víkendový program: Region – 1. třída: Radim A – Kopidlno A, Libáň – St. Paka B, Hořice A – Jičín C, Lány A – Miletín A, N. Paka C – L. Bělohrad A a volno Chomutice A. 2. třída: Butoves A – Železnice B, L. Bělohrad C – Lány B, Popovice A – Rovensko A, Valdice B – Hořice B, St. Paka C – Žlunice, Kopidlno B – L.Bělohrad B. 3. třída: Rovensko B – Veliš, L. Bělohrad D – Nemyčeves C, Miletín B – Butoves B, Jičín D – Jičín F, Úbislavice A – Chomutice B, Železnice C – L. Bělohrad E. 4. A třída: St. Paka D – N. Paka D, L. Bělohrad F – Úbislavice B, Miletín C – Radim B, Nemyčeves E – Popovice B, Železnice D – Roškopov a volno Hořice D. 4. B třída: Slatiny – Nemyčeves D, Chomutice C – Rovensko C, Sobotka – Hořice C, Úbislavice C – Popovice C, Kopidlno C – Libáň B a volno Butoves C.   Václav Nidrle

Autor: Redakce

12.2.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

Podezřelé kufříky byly prázdné, ale policisté nesměli nic podcenit

Hradec Králové - V úterý odpoledne přijali policisté na tísňovou linku oznámení o podezřelých předmětech, které byly nalezeny v prodejně rychlého občerstvení v Pilnáčkově ulici v Hradci Králové.

Divadlování i žonglování v Dětenicích

Dětenice – O víkendu se uskutečnil pátý ročník divadelního festivalu Dětenické divadlování – tentokrát na téma „Z představení do představení."

Kompletní medailová sbírka judistů

Jičín – V minulých dnech se v pardubické sportovní hale uskutečnilo již třetí kolo Regionálního poháru Královéhradeckého, Pardubického a Libereckého kraje družstev mladších a starších žáků.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies