VYBERTE SI REGION

Staropačtí potvrdili svůj triumf v první okresní třídě

Jičín – Duely na zelených stolech mají za sebou závěrečné kolo okresních mistrovských soutěží družstev.

28.3.2016
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Autor: Deník / Karel Vosika

Region – 1. třída: St. Paka B – Jičín C 13:5 (Krtička 4,5 – Harcuba 3), Kopidlno A – Miletín A 10:8 (Tomášek, Pekárek 3,5 – Bezvoda 3), Libáň A – L. Bělohrad A 5:13 (Kuzma, Vaníček 2 – Petřivý ml. 4,5), Chomutice A – N. Paka C 2:16 (Scháňko, L. Jón, Ďoubal, M. Průša 0,5 – Stoklas, Stuchlík, Oravec, Virag 4), Hořice A – Lány A 12:6 (Vzorek 4,5 – M. Vokrouhlecký 2,5) a volno Radim A.

1. Stará Paka B ⋌20 18 1 1 255:105 57
2. L. Bělohrad A ⋌20 17 1 2 246:114 55
3. Hořice A ⋌20 16 1 3 235:125 53
4. Kopidlno A ⋌20 12 0 8 198:162 44
5.Chomutice A ⋌ 20 11 1 8 192:168 43
6. Libáň A ⋌ 20 10 1 9 170:190 41
7. Nová Paka C ⋌ 20 7 1 12 155:207 35
8. Jičín C ⋌20 6 1 13 150:210 33
9. Lány A ⋌20 4 1 15 127:233 29
10. Radim A ⋌ 20 2 1 17 121:239 25
11. Miletín A ⋌ 20 2 1 17 131:229 25
2. třída: Butoves A – Rovensko A 6:12 (Žďárský 2,5 – Kozák 4,5), Lány B – Hořice B 5:13 (J. Vokrouhlecký 2,5 – Kvapil 4,5), Železnice B – Žlunice 10:8 (Kalousek 3,5 – Němeček 4), L. Bělohrad C – L. Bělohrad B 6:12 (Jiří Šulc, Vít 2 – M. Šulc 4,5), Popovice A – Kopidlno B 1:17 (Šamko 1 – Kohut, Palička, M. Novák 4,5), Valdice B – St. Paka C 11:7 (Harcuba 3,5 – Pánek ml. 4).

1. Hořice B ⋌22 17 3 2 257:139 59
2. L. Bělohrad B ⋌ 22 15 4 3 261:135 56
3. Stará Paka C ⋌22 15 2 5 243:153 54
4. Lány B ⋌22 13 3 6 219:177 51
5. Valdice B ⋌22 13 2 7 225:171 50
6. Rovensko A ⋌22 13 2 7 217:179 30
7. Železnice B ⋌ 22 11 1 10 213:183 45
8. Popovice A ⋌22 10 1 12 197:199 42
9. L. Bělohrad C ⋌22 6 1 15 168:228 35
10. Kopidlno B ⋌ 22 6 1 15 160:236 35
11. Žlunice ⋌22 2 1 19 113:283 27
12. Butoves A ⋌22 0 2 20 103:293 24

3. třída: Rovensko B – Butoves B 10:8 (Tyrychtr,Varečka, Bém, Brožek ml. 2,5 – M. a V. Zhoufovi, Cír, Frýba 2), Nemyčeves C – Jičín E 14:4 (R.Trč st. 4 – Augustin 3), Veliš – Chomutice B 14:4 (Muller 4,5 – P. Vaníček 2), L. Bělohrad D – L. Bělohrad E 6:12 (Vít, Václavík 2 – A. a F. Klejchovi 4), Miletín B – Železnice C 3:15 (Hladký 2 – Kretová, Kudrnáč 4,5), Jičín D – Úbislavice A 6:12 (Rejha 3 – Morávek ml. 4,5).

1. Úbislavice A ⋌22 19 2 1 281:115 62
2. Veliš A ⋌22 20 0 2 274:122 62
3. L. Bělohrad E ⋌22 16 3 3 266:130 57
4. Železnice C ⋌22 11 4 7 214:182 48
5. Chomutice B ⋌22 11 4 7 201:195 48
6. L.Bělohrad D ⋌22 12 0 10 220:176 46
7. Butoves B ⋌22 7 4 11 169:227 40
8. Nemyčeves C ⋌22 8 1 13 191:205 39
9. Miletín B ⋌22 6 1 15 143:253 35
10. Jičín D ⋌22 5 2 15 150:246 34
11. Rovensko B ⋌22 5 0 17 141:255 32
12. Jičín E ⋌ 22 1 1 20 126:270 25

4. A třída: St. Paka D – Radim B 10:8 (Kuřík, Handschug 3,5 – Šimek 4), N. Paka D – Popo-vice B 8:10 (Hanuš 3,5 – Kryl 4), L. Bělohrad F – Roškopov 6:12 (K. Klejch, Knězáček 2,5 – Pavel Krejčí 4,5), Miletín C – Železnice D 8:10 (Rais 4,5 – Tajčová, Hrabala 3,5), Hořice D – Nemyčeves E 4:14 (Šlechta 2 – Macek, Homola 4,5) a volno Úbislavice B.

1. Popovice B ⋌20 18 0 2 248:112 56
2. Úbislavice B ⋌20 17 1 2 259:101 55
3. Nová Paka D ⋌20 17 0 3 257:103 54
4. Stará Paka D ⋌ 20 11 4 5 208:152 46
5. Roškopov ⋌ 20 11 1 8 192:168 43
6. Železnice D ⋌20 11 0 9 211:149 42
7. Radim B ⋌20 8 2 10 195:170 38
8. Nemyčeves D ⋌20 6 2 12 155:205 34
9. Miletín C ⋌20 3 0 17 103:257 26
10. L. Bělohrad F ⋌20 2 0 18  83:277 24
11. Hořice D ⋌20 1 0 19  69:291 22


4. B třída: Butoves C – Rovensko C 3:15 (Volek 2 – Brožek st. 4,5), Nemyčeves D – Hořice C 11:7 (Bareš 4,5 – Pulda, Krejčí, D. Horák 4,5), Slatiny – Libáň B 7:11(Svobodová, Debnár 2 – Kuzma, D. Horák 4,5), Chomutice C – Kopidlno C 12:6 (Tázler st., Průša, M. Vaníček 3,5 – Hejdrych 4), Sobotka – Úbislavice C 9:9 (Ježek 4,5 – Albrecht, Brádle, Roman Vít 3) a volno Popovice C.

1. Sobotka ⋌20 18 0 2 235:105 58
2. Chomutice C ⋌ 20 15 2 3 238:102 52
3. Libáň B ⋌20 14 1 5 231:129 49
4. Rovensko C ⋌ 20 13 1 6 212:148 47
5. Nemyčeves D ⋌20 12 2 6 216:144 46
6. Úbislavice C ⋌20 9 2 9 193:167 40
7. Kopidlno C ⋌20 8 2 10 166:194 38
8. Hořice C ⋌20 7 0 13 137:223 34
9. Slatiny ⋌20 2 2 16 112:248 26
10. Popovice C ⋌ 20 2 2 16 114:246 26
11. Butoves C ⋌20 2 0 18 108:254 24

Nejmladší topspiny: Play-off žáci: 1.-4. místo (Jičín): Jičín B – Miletín A 6:1 (Kašík, Vraštil 2,5, Valeš 1 – Petrová 1, Jalový 0), Chomutice A – Hořice 1:6 (Tonar, Nožička 0,5 – Šlechta, Šádek, Janák 2), Jičín B – Hořice 6:1 (Vraštil, Kašík 2,5, Valeš 1 – Šlechta 1, Janák, Šádek 0), Chomutice A – Miletín A 2:4 (Nožička 1,5, Tonar 0,5 – Jalový, Petrová 2), Hořice – Miletín A 4:3 (Šlechta 2, Janák, Šádek 1 – Petrová 2,5, Jalový 0,5), Jičín B – Chomutice A 6:1 (Valeš, Kašík, Vraštil 2 – Nožička, Tonar 0).

1. Jičín B ⋌3 3 0 0  18:3 9
2. Hořice ⋌3 2 0 1 11:10 7
3. Miletín A ⋌3 1 0 2  8:12 5
4. Chomutice A ⋌3 0 0 3 4:16 3
5.-8. místo (L. Bělohrad): L. Bělohrad – Studenec 3:4 (Krupka, Balcar 1,5, Šulc 0 – Kuřík, Šulc 2, Urban 0), Nemyčeves – Popovice 5:2 (Rajniš, Bílek 2,5, Roman 0 – Suchochleb, Šamko 1, V. Valeš 0), L. Bělohrad – Nemyčeves 4:3 (Balcar, Krupka 2, Šulc 0 – Rajniš 1,5, Roman 1, Bílek 0,5), Studenec – Popovice 5:2 (Kuřík 2,5, Šulc 1,5, Urban 1 – Suchochleb, D. Valeš 1, Šamko 0), Studenec – Nemyčeves 3:4 (Kuřík, Šulc 2, Urban 0 – Rajniš 2,5, Bílek 1,5, Roman 0), L. Bělohrad – Popovice 5:2 (Krupka 2,5, Balcar 1,5, Šulc 1 – Suchochleb, D. Valeš 1, Šamko 0).

5. Studenec ⋌ 3 2 0 1 12:9 7
6. Nemyčeves ⋌3 2 0 1 12:9 7
7. L. Bělohrad ⋌3 2 0 1 12:9 7
8. Popovice ⋌3 0 0 3 6:15 3
O pořadí rozhodovaly vzájemné zápasy.
9.-12. místo (Nová Paka): Nová Paka – Miletín B 6:1 (Krupka, Buďárek 2,5, Kadavý 1 – Nosková 1, Mátyásová, Vtípil 0), Chomutice B – Libáň 7:0 (Těšínský, Zuzánek 2,5, Byd-žovská 2 – Smetana, Myška 0) Nová Paka – Libáň 6:1 (Kadavý, Krupka 2,5, Buďárek 1 – Smetana 1, Myška 0), Chomutice B – Miletín B 4:3 (Těšínský 2,5, Zuzánek 1,5, Bydžov-ská 0 – Nosková 2, Mátyásová 1, Vtípil 0), Miletín B – Libáň 5:2 (Nosková 2,5, Vtípil 1,5, Mátyásová 1 – Smetana, Myška 1), Nová Paka – Chomutice B 4:3 (Buďárek 2, Krupka, Kadavý 1 – Těšínský 2,5, Zuzánek 0,5, Bydžovská 0).

9. Nová Paka ⋌3 3 0 0 16:5 9
10. Chomutice ⋌3 2 0 1 14:7 7
11. Miletín B ⋌3 1 0 2 9:12 5
12. Libáň ⋌3 0 0 3 3:18 3
13.-15. místo (Lány): Lány – Rovensko 6:1 (Vokrouhlecký, Pavlásek 2,5, Hanuš 1 – Rychtr 1, Rohel, Štěpánek 0), Rovensko – Valdice 7:0 (Rychtr, Rohel 2,5, Štěpánek 2 – Jirásek, Drbohlav, Runčík 0), Lány – Valdice 7:0 (Fajfr, Mikolášek 2,5, Vokrouhlecký 2 – Runčík, Drbohlav, Jirásek 0). ⋌(n)

13. Lány ⋌2 2 0 0 13:1 6
14. Rovensko ⋌2 1 0 1  8:6 4
15. Valdice ⋌2 0 0 2 0:14 2

Autor: Redakce

28.3.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

Miletínský Scorelauf se kvapem blíží

Miletín – Prasklej Řetěz Bike Team Miletín společně s VOTO Zelená Stopa Miletín pořádají dne 3. září 2016 druhý ročník cyklistického závodu dvojic – Miletínský Scorelauf.

Zemětřesení umíme spustit, ale nikoliv zastavit

Rozhovor s předním českým seismologem Janem Zedníkem o tom, kde na Zemi hrozí největší katastrofy při otřesech půdy, proč se tragická zemětřesení budou stále opakovat a jak se pozná, když někde na planetě zkoušejí atomový výbuch nebo zkolabuje jaderná ponorka.

Pozvánka na Slavnosti sv. Bartoloměje v Chodovicích

Holovousy/Chodovice – Prázdniny se chýlí ke svému konci, který je v Chodovicích vždy spjat se Slavnostmi sv. Bartoloměje. Letos připadají na poslední srpnový víkend.

Medailové pořadí zemí
stát
1 USA 46 37 38 121
2 Velká Británie 27 23 17 67
3 Čína 26 18 26 70
4 Rusko 19 18 19 56
5 Německo 17 10 15 42
43 Česká republika 1 2 7 10

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies