VYBERTE SI REGION

Plný bodový zisk. Sobotka prochází čtvrtou třídou bez ztráty

Stará Paka – Okresní stolní tenisté odehráli další kolo.

28.2.2016
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník / Karel Vosika

Region – 1. třída: Radim A – Kopidlno A 7:11 (Breuer 4,5 – Pekárek 3,5), Libáň – St. Paka B 4:14 (V. Horák 3 – Herber 4,5), Hořice A – Jičín C 13:5 (Polák 4,5 – Doule, Tintěra 2), Lány A – Miletín A 10:8 (M. a D. Vokrouhlečtí 3,5 – Novák, Bezvoda 3), N. Paka C – L. Bělohrad A 4:14 (Oravec 3 – Petřivý ml. 4,5) a volno Chomutice A.

1. Stará Paka B ⋌17 15 1 1  215:91 48
2. L. Bělohrad A ⋌ 16 14 0 2  199:89 44
3. Hořice A ⋌ 16 13 0 3  190:98 43
4. Chomutice A ⋌16 11 1 4 169:119 39
5. Kopidlno A ⋌ 17 10 0 7 166:140 39
6. Libáň A ⋌ 17 8 1 8 140:166 34
7. Jičín C ⋌ 16 5 1 10 125:163 27
8. Nová Paka C ⋌ 16 4 1 11 109:179 25
9. Lány A ⋌ 16 4 0 12 102:186 25
10. Radim A ⋌ 17 2 0 15 105:201 21
11. Miletín A ⋌16 1 1 14 100:188 19

2. třída: Butoves A – Železnice B 4:14 (Oravec 3 – Petřivý ml. 4,5), L. Bělohrad C – Lány B 6:12 (Z. Fejfar 2,5 – Čeřovský 4,5), Popovice A – Rovensko A 18:0 (Voldán st., ml., Kryl, Tomi 4,5), Valdice B – Hořice B 5:13 (Bilanský, Z. Novotný 2,5 – Sotek, Kárník 3,5), St. Paka C – Žlunice 18:0 (Kamler, Vávra, Pánek, Krutský ml. 4,5), Kopidlno B – L. Bělohrad B 4:14 (Palička 2 – M.Šulc, A. Klejch 4,5).

1. Hořice B ⋌⋌18 13 3 2 201:123 47
2. L. Bělohrad B ⋌ 18 12 3 3 211:113 45
3. Stará Paka C ⋌ 18 12 2 4 198:126 44
4. Lány B ⋌18 12 2 4 190:134 44
5. Železnice B ⋌ 18 10 1 7 187:137 39
6. Valdice B ⋌ 18 10 1 7 181:143 39
7. Rovensko A ⋌ 18 10 1 7 171:153 39
8. Popovice A ⋌18 9 0 9 178:146 38
9. L. Bělohrad C ⋌18 6 1 11 145:179 31
10. Kopidlno B ⋌18 4 1 13 118:205 27
11. Žlunice ⋌18 1 1 16  84:240 21
12. Butoves A ⋌18 0 2 16  80:244 20

3. třída: Rovensko B – Veliš 5:12 (Varečka 3 – V. Pažout 4,5), L. Bělohrad D – Nemyčeves C 12:6 (Jungling 3,5 – Stránský 3,5), Miletín B – Butoves B 7:11 (Hladký, Petr 3,5 – M. Zhouf 3,5), Jičín D – Jičín E 11:7 (Kunášek, Rejha 3,5 – Augustin 2,5), Úbislavice A – Chomutice B 17:1 (Plecháčová, Morávek st., ml. 4,5 – P. Průša 1), Železnice C – L. Bělohrad E 9:9 (Kudrnáč 3,5 – F. Klejch 4,5).

1. Úbislavice A ⋌ 18 15 2 1  234:90 50
2. Veliš ⋌18 16 0 2 221:103 50
3. L. Bělohrad E ⋌ 18 13 3 2 214:110 47
4. Železnice C ⋌18 10 3 5 176:148 41
5. Chomutice B ⋌ 18 10 3 5 169:155 41
6. L. Bělohrad D ⋌ 18 10 0 8 183:141 38
7. Butoves B ⋌18 7 3 8 143:181 35
8. Nemyčeves C ⋌18 7 0 11 158:166 32
9 .Miletín B ⋌18 5 0 13 120:204 28
10. Jičín D ⋌18 4 1 13 121:203 27
11. Rovensko B ⋌ 18 2 0 16 103:221 22
12. Jičín E ⋌18 11 1 6 102:222 21

4. A třída: St. Paka D – N. Paka D 3:15 (Knap, Kuřík 1 – Osten 4,5), L. Bělohrad F – Úbislavice B 5:13 (Brykner 3 – L. Vít 4,5), Miletín C – Radim B 8:10 (Rais 4 – Kalenský 3), Nemyčeves E – Popovice B 5:13 (Macek 3 – Olejarčík 4,5), Železnice D – Roškopov 8:10 (Tominec, Tajčová 3 – Pavel Krejčí, Petr Krejčí ml. 3,5) a volno Hořice D.

1. Úbislavice B ⋌17 16 0 1  232:74 49
2. Nová Paka D ⋌ 17 15 0 2  227:79 47
3. Popovice B ⋌ 16 14 0 2  191:97 44
4. Stará Paka D ⋌ 16 10 0 2 165:113 38
5. Radim B ⋌16 7 2 7 157:131 32
6. Roškopov ⋌ 16 7 1 8 139:149 31
7. Železnice D ⋌16 7 0 9 161:127 30
8. Nemyčeves E ⋌15 5 1 10 121:167 27
9. Miletín C ⋌17 3 0 14 90:216 23
10. L. Bělohrad F ⋌17 2 0 15 74:232 21
11. Hořice D ⋌16 1 0 15 53:235 16

4. B třída: Slatiny – Nemyčeves D 1:17 (Svobodová 1 – Nosek, Rossler, Bareš 4,5), Chomutice C – Rovensko C 13:5 (Tázler st. 4,5 – Stuchlík 2,5), Sobotka – Hořice C 14:4 (Fejfar, Ježek, Najman 4,5 Krejčí, Hátle, Halenár, Pulda 1), Úbislavice C – Popovice C 17:1 (J. a L. Brendlovi, Brádle 4,5 – Farkaš 1), Kopidlno C – Libáň B 5:13 (L.Novák, Hejdrych 2 – Kuzma 4,5) a volno Butoves C.    Václav Nidrle

1. Sobotka ⋌ 16 16 0 0 212:76 48
2. Chomutice C ⋌16 12 2 2  194:94 42
3. Libáň B ⋌16 12 1 3  194:94 41
4. Rovensko C ⋌ 17 1 1 15 175:131 40
5. Nemyčeves D ⋌17 9 2 6 182:124 37
6. Kopidlno C ⋌16 7 1 8 134:154 31
7. Úbislavice C ⋌16 6 1 9 148:140 29
8. Hořice C ⋌17 6 0 11 113:191 29
9. Popovice C ⋌17 2 1 14  96:112 22
10. Slatiny ⋌16 2 1 13  86:202 21
11. Butoves C ⋌16 2 0 14  86:202 20

Autor: Redakce

28.2.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

Jičínští judisté ve hře o extraligu!

Jičín – Minulý víkend se v jičínském sportovním areálu uskutečnil finálový turnaj první ligy judistů. Kromě domácích judistů se o dvě postupová místa do baráže o extraligu přijely „poprat" celky VTŽ Chomutov, Sokol Hradec Králové, TSC Turnov, JC Železo Hranice a Judoclub Plzeň.

Zeptali jsme se vás na váš vztah k podzimu

Začíná podzim, jaký je váš vztah k tomuto ročnímu období a jakými aktivitami ho naplníte?

Jičín hostil Memoriál Karolíny Dlouhé

Jičín – V minulých dnech pořádal basketbalový klub Jičín tradiční turnaj – Memoriál Karolíny Dlouhé.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies