Basket Poděbrady – Sokol Nová Paka 78:89 (20:25, 41:52, 62:72). Sokolové vstoupili do utkání výborně. Vedli hned od první čtvrtiny a náskok, který si zde udělali, prakticky drželi až do konce utkání. Bylo výborné, že střelbu měli tentokráte rozloženou na čtyřech hráčích – Dolejším, Bajerovi, Peterkovi a Suchardovi. Své body zaznamenali i Banýr se Stěhulkou. Potěšitelná byla i střelba trojek, kterých dal Dolejší 3, Bajer 2 a Korbelář 1.

Body Nové Paky: Dolejší 23, 3x3, 11/10, 3, Bajer 16, 2x3, 4/4, 4, Peterka 16, 8/4, 3, Sucharda 14, 0/0, 3, Banýr 7, 3/3, 4, Stěhulka 6, 2/2, 3, Korbelář 3, 1x3, 0/0, 3, Nádvorník 2, 0/0,0, Sedlák 2, 2/0, 2. Trestné hody: 28/23 ( 82,1%) : 30:23 (76,7%). Trojky: 6: 9. Fauly: 25:25, 5 faulů: 0:0. Utkání řídili hradečtí rozhodčí Lukáš Hartig a Martin Svoboda.

Sokol Kbely – Sokol Nová Paka 76:90 (27:17, 43:47, 54:72). Než se Novopačtí basketbalisté rozkoukali, již prohrávali o deset bodů. Naštěstí si však ve druhé čtvrtině sokolové vzpomněli na výborný sobotní výkon a zvláště střelbu a do poločasu se nejen na domácí zkontaktovali, ale vzápětí skóre otočili a o přestávce do šaten odcházeli se čtyřbodovým plusem. Ve třetí čtvrtině přidali dalších pětadvacet bodů a když výbornou obranou nechali dát domácím v tomto hracím období pouze jedenáct bodů, bylo prakticky o výsledku utkání rozhodnuto. Největší potíže dělali domácím se svoji střelbou Dolejší a Peterka.

„Zvláště Honza Dolejší byl bráněn nevybíravým způsobem, o čemž svědčí rovněž jeho jedenáct trestných hodů, ze kterých se trefil desetkrát, ale i natržená ústa", sdělil po utkání trenér hostujícího týmu Radek Kynčl. Muziku se svoji jednadvacítkou tvrdil Aleš Peterka. Své body si nastřílel i Honza Bajer, střelecky proti sobotě se zlepšil Pavel Korbelář. Daleko větší obranné povinnosti zůstaly při neúčasti Stěhulky a Banýra v tomto utkání na Suchardovi a Tomáši Sedlákovi.

Body Nové Paky: Dolejší 30, 4x3, 8/8, 3, Peterka 21, 1/1, 2, Bajer 14, 1x3, 6/5, 3, Korbelář 10, 0/0, 2, Sedlák 7, 4/3, 1, Sucharda 6, 2/2, 2, Nádvorník 2, 0/0, 2, Sekot 0, 0/0, 1. Trestné hody: 14/9 (64,3%): 21/19 (90,5%). Trojky: 7:5. Fauly: 19:16, 5 faulů 0:0. Rozhodčí: Ladislav Neuman a Miloslav Jon.
Jestli někdo z příznivců pochyboval nad výsledky packých basketbalistů, tak si víkendovými vítězstvími určitě spravil chuť. Jestli na této vítězné vlně budou sokolové pokračovat, mohou se fandové přesvědčit poslední sobotu v lednu, kdy v 18 hod. přivítají basketbalisty Přelouče, kteří v tabulce dýchají packému týmu na záda. První sobotu v únoru pak v 9 hodin přivítají Teslu Pardubice.

12. Horní Počernice⋌ 14 1 13  995:1177 15

Další výsledky: Chrudim – H. Počernice 80:74, Holice – Brandýs n. L. 67:58, Přelouč – Benešov 69:76, Košíře – Tesla 119:70, Kbely – M. Boleslav 80:103, Holice – H. Počernice 102:75, Chrudim – Brandýs n. L. 70:53, Tesla – Benešov 58:86, Přelouč – Košíře 61:79.    Míla Pour