Sokol Nová Paka – Sokol Josefov 58:65 (20:16, 30:26, 52:48). Sokolky nastupovaly ve velice oslabené sestavě, ve které neměly moc šancí na lepší výsledek. Nemastná, neslaná hra hned od zahájení naznačovala, že tentokrát budou sokolky rády za těsné vítězství. První tři vyrovnané čtvrtiny, ve kterých domácí sokolky těsně vedly, dávaly tušit, že konec utkání nedopadne ke spokojenosti jak packých basketbalitek, tak ani několika příznivců.

Poslední čtvrtinu vyhrály basketbalistky z Josefova 17:6 a domácím zůstaly jen oči pro pláč. Tvořit hru dokázala v domácím týmu pouze Jitka Matoušová, která ke svoji výborné hře ještě přidala tři trojky. Z mladých basketbalistek se střelecky prosadila se sedmnácti body Pochopová, vidět byla i Fejfarová. Střelecká úspěšnost celého týmu ale bohužel byla velmi slabá. Hráčky střílely z nepřipravovaných pozic. Ani obrana nebyla na výši. Hodně doskočených míčů, které získaly hostující basketbalistky, skončilo v domácím koši.

Body Nové Paky: Pochopová 17, 6/3. 3, Matoušová 12, 3x3, 2/1, 2, Fejfarová 11, 6/2, 3, Urbancová 7, 2/1, 5, Podrazilová 7, 1x3, 2/2, 3, Havlínová 2, 0/0, 0, Marečková 2, 0/0,0, Machová 0, 0/0, 1. Trestné hody: 18/9 (50%): 16/8 (50%). Trojky: 5:7. Fauly: 16:13, 5 faulů: 1 (Urbancová): Rozhodčí: Jakub Hrdý (Petrovice), Otto Jarolímek (Turnov).

V dalších dvou utkáních VBL přivítají packé sokolky v sobotu 11. listopadu od sedmnácti hodin tým Pardubiček a následující neděli od 10 hod. další pardubické družstvo, SŠB Pardubice.   Míla Pour