FBK Jičín – FbŠ Bohemians 5:8 (1:3, 0:1, 4:4)

Fakta – Branky: 6. Lucie Kloutvorová, 44. Lucie Kloutvorová, 46. Markéta Kosová, 56. Lucie Kloutvorová, 57. Gabriela Žůrková – 6. Eliška Císařová, 14. Andrea Kadidlová, 15. Adéla Bočanová, 37. Jessica Zlámalová, 43. Lucie Šindelářová, 52. Hana Poláková, 54. Hana Poláková, 55. Eliška Císařová. Rozhodčí: Barbora Beranová – Kristýna Šedová. Vyloučení: 2:0. Využití: 0:1. Diváci: 89. Zásahy brankářů: Eliška Kučová 10 – Jitka Omelková 13.

K vidění nakonec bylo třináct branek, přičemž hosté zvítězili 8:5. „Náš výkon šel nahoru až ve druhé třetině, když jsme začali přehrávat balón přes obránce. Projevila se naše lepší produktivita v koncovce. Zápas byl určitě napínavý pro diváky až do poslední minuty. Děkuji soupeři za férovou hru a divákům za podporu,“ komentoval zápas trenér Bohemians Krbec. „Tento zápas nevyhrál lepší tým. Soupeř skvěle projevil umění zakončovat, na rozdíl od nás. Spousta neproměněných „tutovek“, to nás stálo body,“ litoval porážky trenér jičínského týmu Petr Čiháček.