Kvalitní konkurence, Cogan pátý!

Nová Paka -Na otevřeném mistrovství Pardubického kraje v triatlonu, uspořádaném v Mělicích jako 20. ročník tamním oddílem, si dobře vedl novopacký závodník Ruda Cogan, který skončil ve velmi silné konkurenci na pátém místě, když v kategorii 20 až 40 let obsadil třetí místo.

17.9.2008

Ruda CoganFoto: DENÍK/archiv

Mimo jiné výborné triatlonisty zde porazil Pavla Kašpárka, který se letos nominoval na Havajský iron man a byl také ve své věkové kategorii mistrem Evropy. Triatlon délkou disciplín odpovídal nedávnému závodu na Pecce, objemy 750 m plavání, 20 km kolo a 5 km běh. „Cením si vítězství nad Pavlem Kašpárkem. S kola jsem sice za ním přijel se ztrátou 15 sekund, ale v depu jsem ho předstihl. V běhu jsme absolvovali celý úsek spolu, ve finiši jsem měl více sil“, řekl po doběhu velice spokojený Ruda Cogan.

Mezi pětadevadesáti startujícími skončil další novopacký triatlonista Zdeněk Sucharda (1:19:48 hod.) na 62. místě. Pačačka Kristina Pušová (1:34:51) obsadila mezi ženami devátou příčku.

Výsledky: 1. Martin Andrš (Horní Počernice) 1:01:20 hod., 2. Michal Adamec (SK OMT Pardubice) 1:01:22, 3. Jonáš Vojtěch (Horní Počernice) 1:01:43, 4. Václav Glaser (FORT SMC) 1:02:28, 5. Rudol Cogan (Nová Paka - Euskaltel – Euskadi B) 1:02:46, 6. Pavel Kašpárek (SK OMT Pardubice) 1:02:47.

Míla Pour

17.9.2008 VSTUP DO DISKUSE

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc.
AUTOMIX.CZ
20

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc. Jaké koupit? A jakým se radši vyhnout?

Hluk od nemocnice zmizí

Jičín naváže spolupráci s Pískem

Jičín - Rada města schválila dokument o přátelství s městem Písek, který bude oficiálně podepsán při zahájení festivalu Jičín – město pohádky.

Budoucnost je pro nás teď velkým otazníkem

Jičín - Klub vojenských historických vozidel Jičín začínal v roce 1997 srazy dvanácti vozidel. Během dvaceti let svého působení vybudoval síť více pětiset lidí z celé České Republiky, kteří sem přijíždí každý rok. Dvacáté výročí s sebou však přineslo více komplikací než radosti z oslav. Pozemky kolem Zebína, které vždy využívali k volné jízdě, letos neměli k dispozici.