Ostatní sporty

20.9.2017

Na Jičínsku se o víkendu běžely tři závody

Jičínsko - Nedaleko Miletína se konal Český pohár štafet v orientačním běhu. Více jak tři sta devadesát štafet všech věkových kategorií bojovalo o další body do celostátního rankingu. Z Jičínska se dařilo nejvíce těmto tříčlenným týmům (někteří běžci startovali také v rámci týmů východočeské oblasti).

20.9.2017

Sprint v Lázních Bělohrad a štafety ve Vojicích

Jičín - Zima, déšť, tisícovka sprinterů v Lázních Bělohrad a přes tři stovky štafet v lesích nad Vojicemi. O uplynulém víkendu uspořádal oddíl orientačního běhu Sportcentrum Jičín dva závody vrcholných soutěží v tomto sportu.

19.9.2017

Fejfar vyhrál také závěrečný závod

Nová Paka - Mistrovství Evropy: Čeští jezdci slaví hned dva tituly. V divizi Touring Autocross se mistrem stal Aleš Fučík a Petr Nikodém zvítězil v Buggy 1600.

19.9.2017

Bravo! Hráčky Jičína začaly výhrou

Jičín - V úvodním zápase nového soutěžního ročníku první kuželkářské ligy žen se hráčky SKK Jičín postavily na domácích drahách proti celku Spartaku Přerov. Hostující tým, který by se chtěl i letos zapojit do boje o jednu z medailí, byl favoritem.

19.9.2017

Jičín pořádal mítink

Jičín - Tradiční atletický mítink na uctění památky význačných jičínských atletů uspořádali Jičínští minulou neděli.

17.9.2017

Jičín slaví první body po výhře ve Strakonicích

Jičín - Házená: Nováček extraligy ve druhé třicetiminutovce nestačil.

16.9.2017

Další úspěch Martina a Petra Vondrákových

Stará Paka - V závěrečném závodě mistrovství České republiky v závodech automobilů do vrchu se opět prosadili na čelní pozice Martin a Petr Vondrákovi. Ve Šternberku obsadili v absolutním pořadí čtvrté a páté místo. Ve svých kategoriích navíc zvítězili, Martin s monopostem Tatuus v E2 SS 2000 a Petr s Osellou PA 21 v E2 SC 2000. Martin navíc vyhrál skupinu formulových vozů, Petr byl čtvrtý mezi „plackami“.

16.9.2017

Minižáci ovládli Házenkářský festival

Jičín - Dvě jičínská družstva se na turnaji v Lovosicích ukázala. Jeden tým bral zlato, druhý šesté místo.

15.9.2017

„Soupeř bude v nováčkovské euforii, nečeká nás nic jednoduchého“

Jičín - Trenér Jičína Petr Mašát se s týmem chystá na další zápas ve Strakonicích.

14.9.2017

Veteráni ukončili sezonu v Branné

Jičín, Horní Branná - I historické motocykly završily svoji letošní sezónu, a to závodem v Branné, na programu byla Cena Václava Paruse. Početná divácká kulisa viděla napínavé boje nádherných strojů.

13.9.2017

Je to tady! Fejfar vyhrál čtyřicátý evropský závod

Nová Paka - Další milník překonal při závodech v italské Maggioře český reprezentant v autokrosu Václav Fejfar.

12.9.2017

Kuželkáři o víkendu zahajují mistrovské soutěže

Jičín - Mistrovská kuželkářská sezóna začíná registrovaným hráčům již tento víkend. Družstvo SKK Jičín A po tuhém boji uhájilo účast v první lize.

12.9.2017

Atletky se opět vrací do první ligy

Jičínsko - Jičínské družstvo vybojovalo postup z třetí pozice v baráži.

11.9.2017

Novotný na bedně, Hartman devátý

Jičínsko - Velkého úspěchu dosáhl v sedmém závodě ME autokrosu v Italské Maggioře jičínský Jakub Novotný.

10.9.2017

Těsná porážka. Jičín v závěru podlehl hráčům Zubří

Jičín - Extraliga házené: Tým Petra Mašáta ztratil dvoubrankové vedení a prohrál.

8.9.2017

Dobojováno. Gregůrková vítězkou mezinárodního turnaje

Jičín - Mezinárodní turnaj evropské šipkové unie EDU Ranking se odehrál po dvou letech opět v Praze. Do hotelu Pyramida dorazilo 68 žen a 253 mužů, což je rekordní účast, která překonala nejen zahraniční turnaje EDU Rankingu, ale i brněnské Boby Centrum z roku 2005. Garant akce Unie šipkových organizací České republiky připravila pro hráče velmi pestrý program, který nabízel deset individuálních turnajů a úvodní hrací den Champions League.

7.9.2017

Velký úspěch. Vondrákovi ve Slovinsku zářili

Stará Paka - Že Češi nejezdí do Chorvatska nebo Slovinska pouze na dovolenou, dokázali minulý víkend Martin a Petr Vondrákovi. Po skvělých výkonech se opět prosadili do absolutní evropské špičky závodů automobilů do vrchu.

7.9.2017

Extraliga začíná již v sobotu!

Jičín - Po více než čtyřech měsících se házenkáři jičínského Ronalu konečně představí v zápase nejvyšší soutěže.

7.9.2017

Bína vylepšil rekord na fantastických 681 kuželek!

Jičín - Novou kuželkářskou sezónu zahájil na Jičínsku již po pětadvacáté Jičínský pohár registrovaných. Letos se do turnaje zapojilo devětadvacet dvojic registrovaných mužů, sedm dvojic žen a jedenáct smíšených párů.

6.9.2017

Jičín hostil poslední kolo krajského přeboru

Jičín - V sobotu hostili jičínští atleti na domácím stadionu poslední kolo krajského přeboru družstev juniorů a dorostu.

6.9.2017

Silniční motocykly ukončily letošní dlouhou sezonu

Jičín, Dymokury - Posledním závodem na okruhu v Dymokurech završily sezónu závodní „rychlé“ motocykly.

5.9.2017

Se svým výkonem jsem spokojený, říká Soukup

Jičín - Druhé místo Petra Soukupa na mistrovství ČR v krátkém triatlonu je úspěch, který stojí za ohlédnutí.

4.9.2017

Jezdci se zapojili do mezinárodních závodů

Nová Paka - Autokrosaři mají za sebou již sedmý závod letošního mistrovství Evropy. Naposledy závodili v maďarském Nyirádu.

3.9.2017

„Je to adrenalin, napětí a poté pocit úlevy“

Stará Paka - Závodník do vrchu Martin Vondrák kroutí již devatenáctou sezonu.

1.9.2017

Extraligové kluby jsou nespokojeny s činností Českého svazu házené

Jičín - Ve středu 30. srpna se v Praze k poslednímu jednání před startem letošního ročníku extraligové soutěže mužů sešla Asociace ligových klubů házené. Její účastníci v průběhu jednání vyslovili nesouhlas s dosavadní činností Českého svazu házené směrem k přípravě nejvyšší soutěže v házené mužů.

1.9.2017

Lázně Bělohrad brzy dějištěm etapy East Bohemia Tour!

Lázně Bělohrad - Organizátoři připravili okruh dlouhý 15,5 km. Cyklisté ho absolvují celkem jedenáctkrát.

31.8.2017

Senzace. Soukup na republice uspěl

Jičín - Další vydařený závod! Vynikající jičínský triatlonista v dresu novopacké Tělocvičné jednoty PETR SOUKUP se ve Žďáru nad Sázavou v rámci sedmého dílu seriálu Ford Czechman Tour, který se konal jako republikový šampionát ve středním triatlonu, umístil na celkovém druhém místě, když svoji kategorii 30 – 34 let s velkým přehledem vyhrál.

30.8.2017

Primát po šesti letech. Piráti ovládli finále a vybojovali pohár

Jičín - Letošní Český pohár v hokejbalu se nově uskutečnil ve dvou městech, a to v Turnově a také v Jičíne, kde se odehrály všechny důležité boje.

30.8.2017

Ženy poprvé okusily porážku, muži třetí

Jičín - Až v posledním kole druholigové soutěže atletů, které proběhlo v Čáslavi, našly jičínské atletky své přemožitelky.

28.8.2017

Hořice opět viděly skvělé výkony. Králem byl Červený

Hořice /FOTO/ - Další ročník České Tourist Trophy, v rámci které se jely i závody mezinárodního road racingového šampionátu IRRC, je minulostí. A dost možná vstoupí do historie, neboť časové zpoždění závodů postupně hodně narostlo.