VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: NOVÁ PAKA

Novopacká Máchovka už jede

Nová Paka – V sobotu se poprvé rozjel vlek v lyžařském ski areálu Máchovka. Lidé mohou využít hlavní sjezdovou dráhu, upraven je také běžecký okruh. Areál je otevřen každý den. 

Šok! Nad pohotovostí v Nové Pace se stahují černá mračna

Nová Paka – Nedostatečné vybavení, personální problémy, vysoké náklady na provoz. To jsou hlavní argumenty, kterými se ohání Zdravotnický holding Královéhradeckého kraje a Oblastní nemocnice v Jičíně v případě plánovaného zrušení lékařské pohotovosti.

Nová Paka ocenila nejúspěšnější sportovce

Nová Paka – První akce proběhla již v roce 1999, kdy se Sportovní výbor při zastupitelstvu města rozhodl vyhlásit vynikající sportovní reprezentanty města, aby tak zviditelnil úspěchy sportovců, oddílů a klubů. (Nejúspěšnějším sportovcům okresu Jičín bude věnován prostor 31. prosince.)

V Nové Pace zatím pohotovost trvá

Nová Paka – O půlnoci 31. prosince měl skončit spolu s rokem 2016 i provoz lékařské pohotovosti v Nové Pace.

Bída pokračuje. Nová Paka padla i v Bydžově

Nová Paka – Zmar novopackých hokejistů nebere konce.

Bronzový Švejk míří do Kralup

Nová Paka - Bronzová socha Josefa Švejka prochází v kalské slévárně posledními úpravami.

Do umělecké školy má šanci nastoupit více dětí

Nová Paka - První prosincovou sobotu se sešli v malém sále MKS v Nové Pace příznivci fotografie na předvánoční výstavě tamního fotoklubu.

Novou Pakou už zavoněly Vánoce

Nová Paka – Inspirace, vánoční naladění, tašky plné dobrot, nasycený žaludek a také dobrý pocit ze setkání se známými a kamarády.

Dvě vítězství basketbalistů s Turnovem

Nová Paka – Basketbalový los VBL mužů poslal o minulém víkendu ke dvěma utkáním týmy novopackého Sokola a turnovských basketbalistů. Novopačtí sokolové dokázali v obou utkáních zvítězit a poskočili tak v tabulce na druhé místo za vedoucí Náchod.

Vánoční trhy s rybí polévkou

Nová Paka – Třídenní Vánoční trhy zahájí Střední škola gastronomie a služeb Nová Paka ve středu.

Úspěchy automobilových závodníků Jičínska

Nová Paka – Tři mimořádné úspěchy zaznamenali v letošní sezóně automobiloví závodníci jičínského regionu. Především Václav Fejfar se stal po čtvrté v kariéřemistrem Evropy v autokrosu a v sezóně vyhrál čtyři evropské závody.

Mikuláš si v parním vlaku zahrál na průvodčího

Jičínsko - Tradiční Mikulášský parní vlak vyrazil z Nové Paky do Lomnice nad Popelkou už v pátek, v neděli si pak svou cestu zopakoval.

Jičínské derby vyznělo pro packé sokolky

Nová Paka – Po několika nemastných a neslaných utkáních na domácí palubovce, kdy novopacké sokolky nehrály v kompletní sestavě, se jim v derby s Jičínem podařilo vysoko zvítězit.

Packý Evergreen Dixieland Band slavil svých 30 let koncertem

Nová Paka – Přes tři hodiny aplaudovali v předvečer státního svátku návštěvníci novopackého velkého sálu MKS kapele Evergreen Dixieland Band, která si přišla s Pačáky připomenout a oslavit 30 let svého působení.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení