VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: NOVÁ PAKA

Novopacké basketbalistky zklamaly

Nová Paka – Ten, kdo se přišel podívat na utkání VBL packých sokolek s basketbalistkami z Josefova odcházel z utkání velice zklamán.

Škola oslavila 30. výročí od založení

Nová Paka – Den otevřených dveří se uskutečnil v Základní škole Husitská, v sobotu 22. října tak škola škola oslavila již 30. výročí od jejího otevření.

Novopacká výhra, Jičín má dva body

Nová Paka – Krajská liga mužů měla na programu další kolo.

Novopacký bazén bude slavit první narozeniny

Nová Paka – Komise pro bazén po třech čtvrtinách první zkušební sezóny přijala na svém říjnovém zasedání několik důležitých usnesení. Po letošních startovacích cenách dojde k mírnému navýšení sezonních karet.

Epidemie je snad zažehnána. Karanténa končí v pondělí

Novopacko – Hrozba epidemie žloutenky typu A je snad zažehnána.

Pačtí občané si připomněli vznik Československého státu

Nová Paka - Ve čtvrtek 28. října, nejprve u sochy Tomáše G. Masaryka a následně u Pomníku padlých a protější desky obětí prvé a druhé světové války v Jírových sadech, si novopačtí občané, včetně několika učitelů a jejich žáků obou packých základních škol, připomněli osmadevadesáté výročí vzniku Československého státu.

Pejskům a kočičkám přinesl bazárek osmnáct tisíc

Nová Paka – Bez dobročinného bazárku v domě dětí a mládeže si Novopačtí už podzimní období neumí ani představit.

Projekt Edison seznámí studenty s jinými kulturami

Nová Paka – Ve dnech 10.,-14. října proběhl na Gymnáziu a SOŠPg Nová Paka velmi zajímavý internacionální projekt Edison. Jeho cílem je spojit mladé lidi odlišných kultur a národností, aby se seznámili se zvyky, tradicemi a situací v jiných zemích a stali se tak generací, která prolomí prohlubující se mezikulturní bariéru.

Cukrářky se vrátily z Erfurtu ozdobeny medailemi

Nová Paka – Pět želízek v ohni měla novopacká Střední škola gastronomie a služeb na světové olympiádě kuchařů a cukrářů IKA Erfurt 2016, která se uskutečnila v pondělí v Německu.

Derby zápas pro Novou Paku

Nová Paka – V neděli bylo na programu okresní basketbalové derby Východočeské ligy mužů. Hráči Nové Paky přivítali Hořice.

Novopačtí přivezli z Nového Bydžova výhru

Nová Paka – Krajská liga v neděli pokračovala dalším kolem a oba okresní týmy se představily na ledě soupeře. Nová Paka zajížděla do Nového Bydžova a Jičín do Hronova.

Cukrářky vezou do Paky pět medailí

Nová Paka - Pět želízek v ohni měla novopacká Střední škola gastronomie a služeb Nová Paka na Světové olympiádě kuchařů a cukrářů IKA Erfurt 2016, která se uskutečnila v pondělí v Německu.

Doletí pro zlato orli nebo si ho odnesou do pohádkového dortu plyšáci?

Nová Paka – Včera ještě novopacké cukrářky dolaďovaly své kreace, dnes už je v německém Erfurtu obdivuje veřejnost a posuzuje odborná porota. Střední škola gastronomie a služeb Nová Paka není na světové olympiádě nováčkem, vybojovala zde už tři zlaté, a to v roce 2008 a 2012.  

Tři východočeští motokrosaři na pódiu

Nová Paka – Na posledním podniku letošní sezóny SMS PB a zároveň na domácí půdě nechyběl ani východočeský team Anette Racing Team.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení