VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: MILETÍN

Vzpoura proti energetikům. Miletín a Hořice vypovídají firmě smlouvu

Jičínsko – Okřídlená slova praví: „Nemám tolik peněz, abych si kupoval levné věci." A jak to vypadá, když se přesto někdo rozhodne pokusit se jít této radě navzdory s tím, že snad to nějak dopadne a důležité je ušetřit, vědí už v Miletíně a Hořicích.

Voňavé Vánoce? S kradeným stromkem z Miletína těžko

Miletín – „Já nemusím, já už ho vidím," říká v reklamě na tradiční český nealkoholický nápoj malý kluk, jež uprostřed lesa hlídá, zda někdo nepřeruší jeho tatínka při krádeži vánočního stromku.

Policistky byly myslivcům na stopě. Zbraně i dech prošly

Miletín – Myslivcům v Miletíně byly v sobotu na stopě policistky. Přijely zkontrolovat účastníky letošního prvního honu Mysliveckého sdružení Miro Miletín.

Asistent trenéra Miletína Kraus je z účinkování týmu v 1. A třídě zklamaný

Miletín – Krajská 1. A třída má v sezoně 2015/2016 hned čtyři okresní zástupce. V našem hodnocení podzimní části se vracíme za posledním z nich. Mužstvu Miletína se po postupu z 1. B třídy příliš nedařilo a po slibném úvodu soutěže postupně kleslo až na čtrnáctou příčku se třinácti body.

Rezerva Miletína hodnotí podzimní část okresní soutěže

Miletín – Okresní soutěž mužů uzavřela svoji podzimní část již minulý týden. A jak hodnotí podzimní část sezony v Miletíně?

Muzeum loutek jako samoobsluha.
 Zloději zde řádili dvakrát za týden

Miletín – Prokletý zámeček, zlodějský žert nebo jen shoda náhod? Takové otázky si v těchto dnech klade správce miletínského Muzea českého amatérského divadla Milan Lánský.

Z muzea divadla v Miletíně zmizelo několik exponátů

Miletín - V noci na pondělí 26. října se vloupal neznámý pachatel v Miletíně do zámku. Uvnitř v jedné z místností odcizil z vitríny tři marionety představující mnicha, selku a kašpárka.

Po silnici, přes pole Podzvičinskem na kole

Miletínsko – Po loňském nultém ročníku se v Miletíně první zářijovou sobotu, která svým počasím přímo vybízela k pohybu na čerstvém povětří, konal za podpory města Miletín 1. oficiální ročník Miletínského scorelaufu, který má podtitul Po silnici, přes pole Podzvičinskem na kole.

Prvňáčci se představují: ZŠ Karla Jaromíra Erbena Miletín

Miletín - První třída Základní školy v Miletíně má v letošním školním roce 23 žáčků, jejich třídní učitelkou je Iveta Všetečková, ředitelkou školy Jana Velichová. 

Hřbitov v Miletíně už má nový chodník

Miletín – I nadále město pokračuje v postupném vylepšování městského hřbitova.

Netradiční orientační běh v Miletíně již brzy

Miletín – Obměnou klasického orientačního závodu je „scorelauf", při kterém mají závodníci stanovený časový limit, během kterého se snaží objet co nejvíce kontrol zakreslených na mapě a různě bodovaných. Na pořadí kontrol nezáleží. Za každou minutu přes časový limit je závodníkovi stržen určený počet bodů.

Miletín opět po roce pro cyklisty i pěší

Miletínsko – V minulém roce koncem září připravil dětský oddíl Voto Zelená stopa Miletín pro vyznavače cyklistické a pěší turistiky nový, ale v poslední době stále oblíbenější scoorelauf závod pod názvem Po silnici, přes pole Podzvičinskem na kole. Jedná se o typ orientačního závodu, kde si počet nalezených bodů a trasu závodu určuje sám účastník závodu.

Fotbalisté Miletína i Sobotky v přípravě remizovali

Miletín – Dva okresní zástupci sehráli ve středu další přípravná utkání na novou sezonu v 1. A třídě. Mužstvo Miletína hostilo na domácí půdě rezervu Náchoda a duel skončil bezbrankovou remízou. Fotbalisté Sobotky se rozešli s účastníkem krajského přeboru Liberecka rovněž smírně, padlo hned šest branek.

Přijďte na Svatojakubský jarmark řemesel do Miletína

Miletín – Město Miletín pořádá v sobotu 25. července již tradiční Svatojakubský jarmark s bohatým kulturním programem.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení