VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: MILETÍN

Fotbalisté Miletína a Lázní Bělohradu si v přípravě připsali vítězství

Miletín – Vydařená vystoupení v zimní přípravě mají za sebou dva okresní zástupci v krajské 1. A třídě. Nováček z Miletína absolvoval další utkání na umělé trávě v Chudonicích.

Příprava: Miletín má za sebou dvě zápasové prověrky

Miletín – Zimní přípravné období fotbalistů je v plném proudu.

Nad miletínským muzeem divadla se vznášejí otazníky

Miletín – Deset let po otevření Muzea českého amatérského divadla se nad jeho dalším fungováním vznášejí otazníky. Přitom očekávání byla v době jeho vzniku velká.

Prvňáčci z miletínské základní školy přivítali pohádkou budoucí prvňáčky

Miletín – Den 27. leden tohoto roku se stal významným mezníkem v historii miletínské školy. Poprvé budoucí prvňáčky vítali žáci první třídy, kteří jsou členy dramatického kroužku, který vede paní učitelka Iveta Všetečková. Pod jejím vedením secvičili vystoupení na motivy pohádky Zvířátka a Petrovští.

Divadelní spolek Erben jednal o dalším směřování miletínského divadla

Miletín – Volební valná hromada Divadelního souboru Erben, která se konala v salonku Sousedského domu v pátek večer, byla napínavá. Poté co ke konci loňského roku ohlásil dlouholetý předseda souboru Radek Flegl, že ve funkci končí, měli miletínští divadelníci rozhodnout o novém vedení a vlastně i dalším nasměrování své činnosti.

V Miletíně zahájili oficiální provoz sportovní haly turnajem ve vybíjené

Miletín – Poslední sobotu uspořádal SK Miletín turnaj ve vybíjené, a to jak pro děti, tak dospělé. Tento turnaj se uskutečnil při příležitosti předání sportovní haly veřejnosti.

Miletín fotbalovou obcí za rok 2015

Miletín – Fotbalová obec roku 2015. Tento titul tentokrát zamířil do Miletína.

Morový sloup projde kvůli motorkáři opravou

Miletín – Pro mariánský sloup z roku 1735 v dolní části náměstí nebyly poslední dva roky nejšťastnější. Nejprve z něj neznámý zloděj ukradl část pískovcové balustrády, v roce 2015 pak došlo k dopravní nehodě, kdy do něj naboural neopatrný motorkář a zásadně ho poškodil.

Miletínská škola je druhá nejlepší v Královéhradeckém kraji

Miletín – Dívčímu florbalovému družstvu z páté třídy se povedl jen těžko zopakovatelný kousek. Tým ve složení Denisa Lánská, Linda Mečířová, Eliška Baliharová, Marie Marková a Anna Bicanová odjel na krajské kolo florbalového turnaje Think blue cup do Hradce Králové.

Miroslav Nosek: Miletín vybírá na cisternu

Miletín – Jsou události a akce, které hýbou veřejným míněním, a jsou povinnosti, které je potřeba každoročně splnit, aniž by si jich kdokoli všiml. Jak se žije v městečku pod Zvičinou, jsme se ptali starosty Miroslava Noska.

Sportovní halu otevřel turnaj stolního tenisu

Miletín – Po kompletní opravě je od neděle 10. ledna pro veřejnost otevřena sportovní hala v bývalé sokolovně. Její provoz byl zahájen mistrovským utkáním ve stolním tenisu.

Ovce vřesové se připravují na jehňátka

Miletín - Tři ovce a jednoho berana si před lety pořídilo město Miletín. Netradiční investici vyvolala nutnost – kopcovitá krajina kolem Miletína je pro pracovníky technických služeb těžko dostupná, a zároveň vyžaduje pravidelnou údržbu.

Energetici vrací úder. O žádné vyhrožování městu prý nešlo

Jičínsko – „Žádný pracovník Amper Marketu starostovi Miletína Miroslavu Noskovi nevyhrožoval," řekl Deníku generální ředitel společnosti Amper Market Jan Palaščák, který tak reagoval na „obvinění", které vzešlo z napjaté energetické situace na Jičínsku.

Vodní nádrž u Miletína? Až pro další generace

Miletín – Poslední dobou se mezi obyvateli Miletína šušká o nově připravované přehradě. Podle starosty města Miroslava Noska to však s přehradou nebude tak horké.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení