VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: MILETÍN

Za pomoci dotace se podařilo se zrekonstruovat dvoje ,,boží muka“

Miletín – Městu se podařilo získat pro tento rok dotaci od Ministerstva zemědělství ČR na rekonstrukci dvou drobných sakrálních památek, a to ,,božích muk" na Chrasti, respektive na miletínském hřbitově.

Cyklistický orienťák opět v Miletíně

Miletín – Opět po roce přivítalo město vyznavače netradičního orienťáku, kde nezáleží na projetí všemi body, ale na co největším počtu získaných bodů v určeném časovém limitu.

Miletínský scorelauf již dnes!

Miletín – Prasklej Řetěz Bike Team Miletín společně s VOTO Zelená Stopa Miletín pořádají již dnes druhý ročník cyklistického závodu dvojic – Miletínský Scorelauf, což je obměna klasického orientačního závodu.

Miletínský Scorelauf se kvapem blíží

Miletín – Prasklej Řetěz Bike Team Miletín společně s VOTO Zelená Stopa Miletín pořádají dne 3. září 2016 druhý ročník cyklistického závodu dvojic – Miletínský Scorelauf.

Kola pro Afriku sbírají v Miletíně

Miletín – Město se opětovně připojilo k akci ,,Kola pro Afriku", kterou pořádá obecně prospěšná společnost.

Nováček 1. B třídy z Nové Paky přivítá Hostinné

Miletín – O nadcházejícím víkendu je na programu předkolo poháru krajského fotbalového svazu. A do boje vstupují čtyři okresní zástupci, přičemž dva z nich se střetnou ve vzájemném utkání.

Hasiči zasahovali u požáru sena i likvidace roje vos

Miletínsko - Profesionální hasiči z Hořic a dobrovolní hasiči z Miletína byli v pondělí v 18:31 přivoláni na louku mezi Miletínem a Zvičinou, kde hořel balík sena.

Derby ovládl Bělohrad. Miletínští sestupují

Miletín – Fotbalové soutěže měly na programu další mistrovské kolo.

Miletín zahájil dětský den vernisáží výstavy

Miletín – Díky iniciativě učitelky Markéty Fojtíkové se 4. června uskutečnila vernisáž ve Spolkovém domě v Miletíně. Hlavní myšlenkou této akce bylo, aby každý žák školy měl vystavenou alespoň jednu svoji zdařilou práci a aby rodiče viděli, jak nejen jejich děti, ale i ostatní jsou zdatní umělci.

Miletínští fotbalisté opět blíže sestupu

Miletín – Nedělní duely dokončily další mistrovské kolo. V 1. A třídě si značně zkomplikoval situace vzhledem k záchraně Miletín, který jasně podlehl na hřišti Třebše.

Nové stromy zpevnily břeh Bystřice v podkrkonošské Rohoznici

Rohoznice – Nové stromořadí lemuje od minulé neděle řeku Bystřici, která protéká obcí. Listnáče koryto řeky efektivně doplní, zpevní a zároveň zpříjemní celé místo a současně okolí místního dětského hřiště.

Miletínské Hry třetího tisíciletí

Miletín – Základní škola K.J.Erbena a Mateřská škola Korálka Miletín pořádají Hry 3. tisíciletí.

Pozvánka pro veřejnost na poutní mši

Miletín – Město Miletín a Farníci Miletín srdečně zvou širokou veřejnost na Poutní mši svatou na Svatojánskou pouť do nedalekých ,,Miletínských lázní" , a to v neděli 22.května.

Zabojuje Miletín o záchranu? V derby hostí Hořice

Miletín – Jednomu týmu jde o záchranu, druhému o udržení třetí pozice, případně o boj o druhou pozici v tabulce. V sobotu je na programu okresní derby krajské 1. A třídy mezi domácím Miletínem a hosty z Hořic (17.00).

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení