VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: LÁZNĚ BĚLOHRAD

Bělohradská dětská léčebna bude patřit lázním

Lázně Bělohrad – Zastupitelé schválili prodej části dětské léčebny, která je v majetku města. Do svého vlastnictví ji získají zdejší slatinné lázně.

Lázně Bělohrad: Stará bolest, opuštěný zámek

Jičínsko – Před rokem vrcholily předvolební hony na hlasy voličů. Vítězové loňských komunálek už měli rok na splnění svých slibů, které lidem před volbami dali. Co se povedlo a co čeká na své řešení?

Vrátí se zašlá sláva bělohradské Bažantnice?

Lázně Bělohrad – Už jen pamětníci vzpomínají na proslavenou restauraci v parku Bažantnice. Dnes zařízení, které bylo srovnáno se zemí, připomínají jen základy. Přesto se jeden z nejvýraznějších atributů Bělohradu se bude zřejmě znovu hřát na výsluní. Stvrdilo to v minulém týdnu svým hlasováním zastupitelstvo města.

Prvňáčci se představují: ZŠ Karla Václava Raise Lázně Bělohrad

Lázně Bělohrad - Třída 1. A bělohradské Základní školy Karla Václava Raise má 25 žáčků, na snímku jsou s třídní učitelkou Lidmilou Grohovou. Ředitelem školy je Jaroslav Jirásko. 

Japonské umění také v českých končinách

Lázně Bělohrad – Zvuky cembala linoucí se v pátek odpoledne klidnou ulicí s neobvyklým názvem Třetí Strana možná překvapily nejednoho obyvatele lázeňského městečka.

V Dolní Nové Vsi a na Stavě se děti loučily s prázdninami

Stav – Splnit si Bobříka odvahy, pohrát si, zazávodit, opéct si buřta a dát si chlazenou limču, to všechno bylo lákadlem pátečního programu pro děti, který se odehrál na zahradě Zdeňka Beneše.

Profesor Václav Klaus vzkazuje dětem: Ve škole se učte, už to nikdy nedoženete

Lázně Bělohrad – Zahájení nového školního roku bylo v Základní škole K. V. Raise opravdu slavnostní. Ústav si totiž 1. září 2015 připomíná 140 let od svého založení, letos poprvé otvírá přípravnou třídu pro předškoláky a navíc hostil bývalého prezidenta Václava Klause.

Školáky přivítá exprezident Václav Klaus

Lázně Bělohrad – Zahájení školního roku bude pro některé děti nevšední.

Bělohradská kapela Javorka koncertovala v hradeckých Jiráskových sadech

Hradec Králové – Po celé prázdniny se v Jiráskových sadech o nedělních podvečerech konaly promenádní koncerty kapel různých žánrů. Jistě to nebyla náhoda, že si pořadatelé na samý závěr seriálu komcertů vybrali právě dechovou kapelu Javorka z Lázní Bělohradu.

OBRAZEM: Bělohradská Bažantnice ještě žije

Lázně Bělohrad – Uplynulý víkend vystoupilo v přírodním areálu v rámci pořadu Bažantnice ještě žije několik souborů a interpretů.

Auto plné chlévské mrvy nebylo dobrým nápadem

Lázně Bělohrad - Novopačtí policisté pátrali po neznámém pachateli, který v noci na sobotu 13. června vnikl v Lázních Bělohradě do osobního vozidla Peugeot 306 Combi, které bylo zaparkované na dvoře jednoho z domů, a rozlil v něm chlévskou mrvu.

Naše soutěž: Bělohradská Bažantnice znovu žije

Lázně Bělohrad – Jako vzpomínku na legendární letní restauraci Bažantice pořádá MKS Lázně Bělohrad právě tam akci pod názvem Bažantnice ještě žije. Třídenní program pro všechny věkové kategorie je přichystán na víkend od 7. do 9. srpna.

Titul obhájili Bělohradští. Železnice obsadila páté místo

Lázně Bělohrad – Osmatřicátý ročník tradičního Lázeňského poháru je za námi. Triumf zde vybojovali fotbalisté Lázní Bělohradu, kteří dokázali obhájit loňský titul. Druhým okresním účastníkem byl tým Železnice, jenž obsadil konečné páté místo.

Pod Hůrou zněla country, hudebníci se zapotili

Lázně Bělohrad – V zámeckém parku se v sobotu sešli vyznavači country na sedmnáctém ročníku Country festivalu Pod Hůrou. Výheň návštěvníky neodradila, dorazily jich na tři stovky.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení