VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: LÁZNĚ BĚLOHRAD

Opilce s fordem nezastavil ani náraz do stromů

Bělohradsko - V neděli 19. července ráno jel pětatřicetiletý cizinec osobním vozidlem Ford Escort ve směru od Lázní Bělohradu na Horní Novou Ves.

Dobrá zpráva...pro Bělohradské

Jičínsko, Lázně Bělohrad /KRÁTKÉ ZPRÁVY/ - V sobotu 18. července proběhne v Lázních Bělohradu již šestnáctý ročník Country festivalu Pod Hůrou. Tradiční letní akce se koná od 14 hodin v zámeckém parku.

Čmelák v roli větráku a výška jako pomoc proti paprskům

Choteč – Marně hledáte v reklamních tiskovinách účinný větrák, který by vám zpříjemnil dnešní dny, kdy se i teploměr potí? Možná by vám přišel k duhu větrák v podobě legendárního letadla Čmelák, který tuto roli splnil o uplynulém víkendu na výbornou.

Sedm tisíc nebojsů se přišlo v sobotu „bát“ do Bažantnice

Lázně Bělohrad – Sedm tisíc návštěvníků absolvovalo v sobotu v bělohradské Bažantnici cestu za strašidly. Akci vymyslela a založila před sedmilety tajemnice městského úřadu Jitka Košťálová. Letos se pořadatelství ujalo městské kulturní středisko.

Silnice od křižovatky Na Špici po Lázně Bělohrad je opravena

Jičínsko – Motoristé na Jičínsku se mohou těšit z dalšího zrekonstruovaného úseku. Náměstek hejtmana Karel Janeček v závěru týdne slavnostně otevřel opravenou silnici druhé třídy číslo 501, která je spojnicí Lázní Bělohrad a Jičína.

Festival byl zprvu uplakaný, lidé přesto přišli

Lázně Bělohrad – Již po jednačtyřicáté se lázeňské město změnilo v centrum folkloru. Mezinárodní festival zpěvu a tance přivítal letos jedenáct souborů z Čech a zahraničí.

OBRAZEM: Folklor žije! Bělohrad ho byl plný

Lázně Bělohrad - Mezinárodní folklorní festival pod Zvičinou letos měl 41. ročník. V sobotu odpoledne se uskutečnila vrcholná část programu – soutěžní Polka rallye.

Školní akademie byla plná talentů i barev

Lázně Bělohrad - Bělohradští školáci se prezentovali v Zámeckém parku při školní akademii.

Do lázeňského města se nastěhuje folklor

Lázně Bělohrad - Hudba a tanec budou od čtvrtečního večera až do neděle dominovat lázeňskému městu. Začíná 41. ročník Mezinárodního folklorního festivalu Pod Zvičinou, který je třetím nejstarším festivalem v Čechách.

Ve středu začíná folklorní festival Pod Zvičinou

Lázně Bělohrad - Čtyřicátý první ročník mezinárodního folklorního festivalu Pod Zvičinou se koná od 17. do 21. června.

Úspěch bělohradské kulturistiky

Lázně Bělohrad – Oddíl kulturistiky GG TJ Sokol Lázně Bělohrad – založený před rokem – slaví v těžké konkurenci svůj první úspěch a zcela ovládl kategorii mladšího dorostu (15–16 let) na Mistrovství České republiky dorostu a juniorů v Rokycanech.

OBRAZEM: Mladí zahradníci zkrášlili centrum města

Lázně Bělohrad - Studenti kopidlenské školy vysázeli květiny na bělohradském náměstí. 

Už červenají a voní. Není nad lesní ...

Lázně Bělohrad – V centru města se nachází spousta zajímavostí, ale že tu koncem května narazíme na lesní jahody, to jsme netušili.

Léčivý pramen se po zimě opět otevírá

Lázně Bělohrad – Tanec, zpěv, kouzelníci, jarmark a mýdlové bubliny. Nejen toto všechno předznamenalo letošní lázeňskou sezónu

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení