VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: LÁZNĚ BĚLOHRAD

OBRAZEM: Bělohradská Bažantnice ještě žije

Lázně Bělohrad – Uplynulý víkend vystoupilo v přírodním areálu v rámci pořadu Bažantnice ještě žije několik souborů a interpretů.

Auto plné chlévské mrvy nebylo dobrým nápadem

Lázně Bělohrad - Novopačtí policisté pátrali po neznámém pachateli, který v noci na sobotu 13. června vnikl v Lázních Bělohradě do osobního vozidla Peugeot 306 Combi, které bylo zaparkované na dvoře jednoho z domů, a rozlil v něm chlévskou mrvu.

Naše soutěž: Bělohradská Bažantnice znovu žije

Lázně Bělohrad – Jako vzpomínku na legendární letní restauraci Bažantice pořádá MKS Lázně Bělohrad právě tam akci pod názvem Bažantnice ještě žije. Třídenní program pro všechny věkové kategorie je přichystán na víkend od 7. do 9. srpna.

Titul obhájili Bělohradští. Železnice obsadila páté místo

Lázně Bělohrad – Osmatřicátý ročník tradičního Lázeňského poháru je za námi. Triumf zde vybojovali fotbalisté Lázní Bělohradu, kteří dokázali obhájit loňský titul. Druhým okresním účastníkem byl tým Železnice, jenž obsadil konečné páté místo.

Pod Hůrou zněla country, hudebníci se zapotili

Lázně Bělohrad – V zámeckém parku se v sobotu sešli vyznavači country na sedmnáctém ročníku Country festivalu Pod Hůrou. Výheň návštěvníky neodradila, dorazily jich na tři stovky.

Opilce s fordem nezastavil ani náraz do stromů

Bělohradsko - V neděli 19. července ráno jel pětatřicetiletý cizinec osobním vozidlem Ford Escort ve směru od Lázní Bělohradu na Horní Novou Ves.

Dobrá zpráva...pro Bělohradské

Jičínsko, Lázně Bělohrad /KRÁTKÉ ZPRÁVY/ - V sobotu 18. července proběhne v Lázních Bělohradu již šestnáctý ročník Country festivalu Pod Hůrou. Tradiční letní akce se koná od 14 hodin v zámeckém parku.

Čmelák v roli větráku a výška jako pomoc proti paprskům

Choteč – Marně hledáte v reklamních tiskovinách účinný větrák, který by vám zpříjemnil dnešní dny, kdy se i teploměr potí? Možná by vám přišel k duhu větrák v podobě legendárního letadla Čmelák, který tuto roli splnil o uplynulém víkendu na výbornou.

Sedm tisíc nebojsů se přišlo v sobotu „bát“ do Bažantnice

Lázně Bělohrad – Sedm tisíc návštěvníků absolvovalo v sobotu v bělohradské Bažantnici cestu za strašidly. Akci vymyslela a založila před sedmilety tajemnice městského úřadu Jitka Košťálová. Letos se pořadatelství ujalo městské kulturní středisko.

Silnice od křižovatky Na Špici po Lázně Bělohrad je opravena

Jičínsko – Motoristé na Jičínsku se mohou těšit z dalšího zrekonstruovaného úseku. Náměstek hejtmana Karel Janeček v závěru týdne slavnostně otevřel opravenou silnici druhé třídy číslo 501, která je spojnicí Lázní Bělohrad a Jičína.

Festival byl zprvu uplakaný, lidé přesto přišli

Lázně Bělohrad – Již po jednačtyřicáté se lázeňské město změnilo v centrum folkloru. Mezinárodní festival zpěvu a tance přivítal letos jedenáct souborů z Čech a zahraničí.

OBRAZEM: Folklor žije! Bělohrad ho byl plný

Lázně Bělohrad - Mezinárodní folklorní festival pod Zvičinou letos měl 41. ročník. V sobotu odpoledne se uskutečnila vrcholná část programu – soutěžní Polka rallye.

Školní akademie byla plná talentů i barev

Lázně Bělohrad - Bělohradští školáci se prezentovali v Zámeckém parku při školní akademii.

Do lázeňského města se nastěhuje folklor

Lázně Bělohrad - Hudba a tanec budou od čtvrtečního večera až do neděle dominovat lázeňskému městu. Začíná 41. ročník Mezinárodního folklorního festivalu Pod Zvičinou, který je třetím nejstarším festivalem v Čechách.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení