VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: KOPIDLNO

ČSSD se opět chystá uzavřít sňatek s hasiči

Kopidlno – Povolební překvapení se zatím nelíhne, ČSSD se v Kopidlně chce dohodnout na vládě s SNK Hasiči a nezávislí. Nic pevného však zatím dojednáno není.

Kopidlenský svátek květin i zahradníků

Kopidlno – Ve Střední škole zahradnické se uskutečnil 21. ročník soutěže Kopidlenský kvítek – Mistrovství České republiky v zahradnickém oboru. Klání se zúčastnili žáci a studenti z deseti středních škol a učilišť z České republiky a Slovenska.

Zahradnický koncert v kopidlenské škole začíná

Kopidlno – Pro žáky středních zahradnických škol je druhý říjnový týden spojen s mezinárodní soutěží v zahradnických dovednostech. Pořadatelem tradičního Kopidlenského kvítku, který je současně mistrovstvím České republiky, je Střední škola zahradnická Kopidlno.

Volby 2014: Na co se kopidlenští lídři chtějí zaměřit?

Kopidlno – Vezmeme-li města na Jičínsku, Kopidlno je velmi výjimečné. Z pohledu rozvoje jde o zvláštní místo, ve kterém se mísí nové a staré – v pozitivním a negativním smyslu.

Kopidlenský kvítek s novou znělkou

Kopidlno – Pro žáky středních zahradnických škol je druhý říjnový týden spojen s mezinárodní soutěží v zahradnických dovednostech.

František Zajíc: Když se z koníčka stane kůň

Jičín – Dnes chceme čtenářům představit leteckého modeláře z Kopidlna Františka Zajíce (43), který se svým synem úspěšně objíždí závody, a to nejen republikové, ale i světové.

Prvňáčci se představují: ZŠ a MŠ Kopidlno

Kopidlno - Slavnostní zahájení školního roku 2014/2015 a přivítání nových žáčků proběhlo v kopidlenské základní škole po několika letech opět ve dvou prvních třídách.

Zvolte si svého starostu Kopidlna. Hlasujte

Jičínsko - Právě máte možnost hlasovat na našem webu o tom, koho byste chtěli za starostu ve vašem městě. Jičínsko má celkem deset měst - šanci tedy dostanou všechna.

Hráz Kamenského rybníka praská, město ji musí opravit

Kopidlno – Město se chystá na opravu hráze Kamenského rybníku. Věří v dotaci ze Státního fondu životního prostředí. Projekt již je zpracován, předpokládané náklady jsou 900 tisíc korun včetně daně.

Prázdniny skončily i pro víceúčelovou sportovní halu

Kopidlno – Pro sportovní halu, stejně jako pro školáky, začalo 1. září opět náročné období. Na návrat sportovců, kteří v letních měsících dávají přednost pohybu pod širým nebem a věnují se spíš koupání, turistice a cyklistice, se hala řádně připravila.

Inventura na radnici: V Kopidlně se staví, dluhům navzdory

Kopidlno – Dvoutisícové městečko zažilo politicky klidné čtyři roky. V zastupitelstvu i radě dominovala ČSSD, která uzavřela spojenectví s Hasiči a nezávislí a tím si na počátku zajistila solidní většinu deseti zastupitelů z celkových patnácti. ČSSD vládla v Kopidlně i před rokem 2010, tudíž přechod byl politicky plynulý.

Inventura radnic 2010 - 2014: Jak se vám žije v Kopidlně?

Před blížícími se komunálními volbami připravujeme předvolební zpravodajství
 o tom, co vybrané radnice největších měst regionu 
během uplynulých 
čtyř let realizovaly.

Kopidlenští zahradníci se v Parku miniatur v Kowarech neztratí

Kopidlno – Roman Zajíček a Matěj Šitina, žáci Střední školy zahradnické Kopidlno (studijní obor zahradnictví), provázejí návštěvníky v Parku miniatur památek Dolního Slezska v polských Kowarech.

VIDEO: V Běcharech zahrála Vackova Skleněnka

Běchary - V místním kulturním domě zahrála na pravidelných koncertech cyklu Léčení hudbou novobydžovská kapela Skleněnka Jiřího Vacka.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení