VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: HOŘICE

Nehoda naštěstí bez zranění, přívěs se naklonil ze silnice

Hořicko - Bez zranění se obešla nehoda nákladního vozidla, ke které došlo včera vpodvečer na hlavní silnici č. I/35 z Hradce Králové na Hořice.

Začíná hořický jazzmaraton

Hořice – Svátek milovníků jazzu je opět tu. Na festivalu věnovaném tomuto žánru se letos představí celkem jedenáct zpěváků a kapel.

Okresní celky na špici krajského přeboru

Hořice – Krajský přebor dorostu má za sebou podzimní část.

Pro milovníky jazzu: JazzNights se blíží

Hořice – Velká událost a svátek pro všechny milovníky jazzu už klepe na dveře. Během čtyřdenního festivalu, který začíná ve středu, se představí celkem jedenáct jazzových kapel, z toho dvě zahraniční. Každý večer se pak můžete těšit na pět vystoupení.

Hořická MŠ Na Habru - Husův dům, prochází rekonstrukcí

Hořice – Jako jedno velké staveniště nyní vypadá mateřská škola Na Habru. Její oprava se sice trochu zkomplikovala a termín dokončení se prodloužil, výsledek ale jistě udělá všem velkou radost.

Historický vodojem Villa Anna je po renovaci

Hořice – Vodohospodářská a obchodní společnost a.s. navázala vloni na jaře spolupráci s Kamenickou a sochařskou školou v Hořicích, která provedla kamenické práce na historickém vodojemu Villa Anna.

Tornádo, zajímavý přírodní jev, i v českých končinách

Hořicko – Čtenář Petr Novotný z Cerekvice nad Bystřicí nám poslal vzácný snímek, který vyfotografoval jeho kamarád Pavel Vlášek.

Hořická veřejnost si hlídá zdraví

Hořice – Báječná, usměvavá a velmi přátelská atmosféra, to bylo sobotní dopoledne v přednáškové místnosti hořické knihovny.

Sbírka oblečení a dalších potřeb pro dobročinné účely

Hořice – Občanské sdružení Diakonie Broumov je nezisková organizace, která poskytuje sociální služby pro občany z okraje společnosti – materiální pomoc sociálně potřebným, azylové ubytování i pracovní příležitost.

Při střetu automobilů naštěstí nedošlo ke zranění

Hořice - K dopravní nehodě osobního a nákladního vozidla vyjeli ve středu před 19. hodinou profesionální hasiči z Hořic.

S uniformitou si české ženy dokázaly poradit

Hořice – Výstava věnovaná československé módě a odívání v období let 1948 – 1989 byla ve čtvrtek zahájena ve Štorchově síni městského muzea.

Hořické sídliště čeká na státní injekci

Hořice – Hezčí a hlavně komfortnější sídliště Pod Lipami, to je cíl zastupitelů na příští rok. Ti by rádi po vzoru Nové Paky využili dotační program ministerstva pro místní rozvoj na regeneraci panelového centra.

Veřejnost si prohlédla významné hořické vily

Hořice - Den architektury se v Hořicích letos konal poprvé, a to velmi úspěšně. Díky pečlivé přípravě i dobré propagaci mohli organizátoři počítat účastníky spíš na stovky než desítky.

Basketbalistky Jiskry se vyhouply do čela tabulky

Hořice – Po dvou vítězstvích v domácí hale nad dvěma pardubickými celky se hráčky Jiskry Hořice dostaly do čela Východočeské basketbalové ligy žen, přičemž mají na kontě stejný bodový zisk jako druhé basketbalistky Týniště, které v sobotu porazily družstvo packých sokolek.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení