VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: HOŘICE

Před večerkou vzplál automobil

Hořice - Profesionální hasiči z Hořic byli ve 23:15 hodin přivoláni k požáru odstaveného osobního vozidla u večerky v Hořicích.

Mladý nadšenec zachraňuje cihelnu v Šárovcově Lhotě

Šárovcova Lhota – V období mezi válkami bylo v republice kolem osmi tisíc cihelen. Téměř v každé obci byste na ni narazili. Dnes už bychom tyto unikátní objekty hledali marně.

V Hořicích bude příští rok rušno. Rozpočet je 167 milionů

Hořice – Zastupitelé schválili rozpočet na příští rok. Hořice tak budou hospodařit přibližně se 167 miliony korun českých. Jeho součástí je i kladný zůstatek z letošního roku přesahující částku dvacet milionů.

Dnes další z koncertů pro malou Vanesku

Hořice – Dnes od šesti hodin večer se v kostele Narození Panny Marie uskuteční tradiční Vánoční chrámový koncert Miroslava Vobořila.

Předvánoční exkurze do Vídně

Hořice - Dne 14. prosince 2016 se studenti Gymnázia, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice zúčastnili exkurze do hlavního města Rakouské republiky - Vídně s Věrou Rolfovou a Danou Nečesanou.

Letošní Hekťák cup ovládl Luboš Marek

Hořice - V sobotu odpoledne 17. prosince proběhl na hořické kuželně již 9.ročník dnes už tradičního přeboru Hekťáku Hořice v kuželkách, kterého se zúčastnilo třináct hráčů.

Lukáš Nečesaný je opět na svobodě

Brno / Hořice - Lukáš Nečesaný počká na verdikt Nejvyššího soudu na svobodě.

Hořičtí zpěváci zazpívali v Praze

Hořice - Hořické pěvecké sbory Ratibor a Vesna a dětské sbory Písnička a Musica ZUŠ Hořice vystoupily v pondělí 12. prosince 2016 v rámci kulturního programu Vánočních trhů na Staroměstském náměstí v Praze.

Studentky pomáhaly před Vánoci balit dárečky

Hořice – I přes nepříznivé počasí (bylo velké náledí) se vydaly 14. prosince žákyně maturitního oboru Sociální činnosti – 1. a 2. ročník z Gymnázia, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice pomoci klientům Ústavu sociální péče Hořice balit dárečky pro své blízké.

Exkurze hořických primánů ve všestarském Archeoparku

Hořice - Naše třída spojených škol se vypravila na poměrně mrazivou cestu do Archeoparku ve Všestarech. Doprovázely nás učitelky Rolfová a Dovičovičová.

Školáci zdobili vánoční stromečky v zoologické zahradě

Hořice – Za mrazivého rána dne 13. prosince jsme se společně s páťáky vypravili obdivovat královédvorskou vánoční Zoo. Museli jsme využít lákavé nabídky symbolického vstupného, které bylo protislužbou za ozdobený vánoční stromeček.

Hříšníci museli zazpívat nebo zarecitovat

Hořice – Žáci maturitního oboru Sociální činnosti a OA z Gymnázia, SOŠ, SOU a VOŠ Hořice byli pozváni na Mikulášskou zábavu v Ústavu sociální péče Hořice.

O větší bezpečí se u okruhu postarají zatím policisté

Hořice – Trpělivost s hazardéry nyní došla i radnici, která už dlouho hledá řešení nepříznivé situace. Všechny pokusy o nápravu ale doposud selhaly.

Vánoční besídka pro rodiče na ZŠ Hořice v Komenského ulici.

Hořice – Již během prvních podzimních dnů jsme se s dětmi domluvili, že rodičům nachystáme vánoční překvapení.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení