VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: HOŘICE

OBRAZEM: Procházka zasněženými Hořicemi

Hořice - Sníha napadl také na sochařská díla ve městě. Více uvidíte v připojené fotogalerii.

Ovocnáři hodnotili chutnost odrůd jablek

Holovousy/ Hořice – Již tradičně se začátkem roku koná v hořickém Kulturním domě Koruna degustace jablek, kterou pořádá Výzkumný a šlechtitelský ústav ovocnářský Holovousy.

Projektový den v muzeu s módou a odíváním

Hořice – V městském muzeu se uskutečnil projektový den, ve kterém se studenti seznamovali s módou, ale i s životem svých babiček v období socialismu, tedy v letech 1948 – 1989.

Pokud přijdou do Hořic dotace, R 35 překlene lávka

Změny, které přispějí k rozvoji měst a obcí v letošním roce, a také přání starostů do nového roku.

Výtěžek koncertu pro malou Vanesku bude v lednu předán

Hořice – Na úterním benefičním koncertu Miroslava Vobořila v kostele Narození Panny Marie byla vybrána částka 16 420 korun.

Před večerkou vzplál automobil

Hořice - Profesionální hasiči z Hořic byli ve 23:15 hodin přivoláni k požáru odstaveného osobního vozidla u večerky v Hořicích.

Mladý nadšenec zachraňuje cihelnu v Šárovcově Lhotě

Šárovcova Lhota – V období mezi válkami bylo v republice kolem osmi tisíc cihelen. Téměř v každé obci byste na ni narazili. Dnes už bychom tyto unikátní objekty hledali marně.

V Hořicích bude příští rok rušno. Rozpočet je 167 milionů

Hořice – Zastupitelé schválili rozpočet na příští rok. Hořice tak budou hospodařit přibližně se 167 miliony korun českých. Jeho součástí je i kladný zůstatek z letošního roku přesahující částku dvacet milionů.

Dnes další z koncertů pro malou Vanesku

Hořice – Dnes od šesti hodin večer se v kostele Narození Panny Marie uskuteční tradiční Vánoční chrámový koncert Miroslava Vobořila.

Předvánoční exkurze do Vídně

Hořice - Dne 14. prosince 2016 se studenti Gymnázia, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice zúčastnili exkurze do hlavního města Rakouské republiky - Vídně s Věrou Rolfovou a Danou Nečesanou.

Letošní Hekťák cup ovládl Luboš Marek

Hořice - V sobotu odpoledne 17. prosince proběhl na hořické kuželně již 9.ročník dnes už tradičního přeboru Hekťáku Hořice v kuželkách, kterého se zúčastnilo třináct hráčů.

Lukáš Nečesaný je opět na svobodě

Brno / Hořice - Lukáš Nečesaný počká na verdikt Nejvyššího soudu na svobodě.

Hořičtí zpěváci zazpívali v Praze

Hořice - Hořické pěvecké sbory Ratibor a Vesna a dětské sbory Písnička a Musica ZUŠ Hořice vystoupily v pondělí 12. prosince 2016 v rámci kulturního programu Vánočních trhů na Staroměstském náměstí v Praze.

Studentky pomáhaly před Vánoci balit dárečky

Hořice – I přes nepříznivé počasí (bylo velké náledí) se vydaly 14. prosince žákyně maturitního oboru Sociální činnosti – 1. a 2. ročník z Gymnázia, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice pomoci klientům Ústavu sociální péče Hořice balit dárečky pro své blízké.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies