Důležité góly

TJ Staré Místo – Sokol Libuň 3:0 (1:0). Branky: Říha, Zelinger, Dudek. Rozhodčí: Šamko. ŽK: 1:1. Diváků: 50. Na kopci se tentokrát hrál nezáživný fotbal, se šťastným koncem pro domácí.
Sokol Chomutice – Třešňový květ Žlunice 2:0 (0:0). Branky: Pavel Huráň, Tomáš John. Rozhodčí: Zemánek. ŽK: 4:4. Diváků: 100. Po vyrovnaném prvním poločase domácí svého soupeře zatlačili na jeho polovinu a převahu vyjádřili střelecky, navíc trefili břevno a tyč.

TJ Sokol Lužany – TJ Lázně Bělohrad B 0:1 (0:1) nedohráno! Utkání skončilo v 61. minutě, kdy zkolaboval na hřišti rozhodčí Luboš Opiela. Přijela rychlá záchranná pomoc z Jičína a následoval transport vrtulníkem do nemocnice v Hradci Králové. Hosté do té doby vedli gólem z penalty. Sledovalo 60 diváků. O osudu zápasu rozhodne řídící orgán.

Sokol Jičíněves – SK Sobotka 1:4 (0:2). Branky: Jakub Drozen – Cinkejs, Tomáš Pavlíček, Tůma, Jiří Pavlíček. Domácí podali proti favorizovanému soupeři dobrý a bojovný výkon!

TJ Kopidlno – Sokol Železnice B 1:0 (1:0). Branka: Odvárko. Rozhodčí: Materna. ŽK: 1:0. Diváků: 120. Domácí se na vítězství hodně nadřeli.

FC Milíčeves B – SKP Valdice 1:3 (0:1). Branky: Jakub Roman – Odvárko, Kubíček, Maxa.
Jiskra Hořice B – Sokol Libáň B 8:0 (4:0). Branky: Michal Neppl 5, Dvořák 3. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 1:0. Diváků: 100. Nedělní utkání bylo jednostrannou záležitostí domácího celku.

V tabulce není započítán výsledek zápasu Lužany – Lázně Bělohrad B.