Soupeřem svěřenců Tomáše Banga tentokrát byl divizní celek Dvora Králové, který vede trenér Pavel Matějka, jenž dříe v Hořicích v roli trenéra působil.
První poločas utkání, ve kterém hosté nastoupili v takřka kompletní divizní sestavě, se odehrál v dobrém tempu a s maximálním nasazením.

Fakta
TJ Jiskra Hořice – TJ Dvůr Králové nad Labem 1:1 (0:0). Branka: Ruml. Hořice: Žižka – Šeda (70. P. Kuneš), D. Palm, Vodnárek, Vávra – D. Pour (65. J. Kuneš), Rozsévač, Rubeš (65. Kulhánek), Tomáš (46. Nečesaný) – Ruml (70. Antoš), Timkovič (46. Skalský).

Hořičtí vycházeli ze zajištěné obrany a snažili se o protiútoky, kterých nakonec bylo více, než možná čekali. Zodpovědná obrana dovolila hostům minimum šancí, a tak největší příležitostí ke vstřelení branky byl rychlý protiútok domácích, kdy Ruml vybojoval míč u postranní čáry a přes Rozsévače se dostal míč na Poura, který trefil tyč.

Ve druhém poločase se hosté ujali vedení v 50. minutě, ale o deset minut později po uličce Vávry střelou podél brankáře vyrovnal Ruml. I když potom hra ztrácela tempo, bylo k vidění několik dobrých akcí na obou stranách. Branka však už nepadla, a tak si Hořice po výsledku 1:1 připsaly povzbuzující výsledek se silným soupeřem.

Již zítra mužstvo na domácím hřišti čeká první ročník krajského Superpoháru, kterého se účastní čtyři týmy (Hořice, Jičín B, Náchod B, RMSK Cidlina).
Program Superpoháru: 9.30: RMSK Cidlina Nový Bydžov – SK Jičín B, 11.00: TJ Jiskra Hořice – FK Náchod B, 14.30: utkání o 3. – 4. místo, 16.00: finále.