Ve výsledcích
SK Češov – Sokol Nemyčeves 2:4 (1:2). Branky: Kriegler, Lukáš – Brett 3, Šimánek. Rozhodčí: Odvárko. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (Vanda). Diváků: 25. Ani v posledním utkání podzimu domácí na bod nedosáhli. Začali dobře, vedli 1:0, potom ještě dokázali srovnat na 2:2, ale propadák přišel mezi 65. – 75. minutou, kdy odpadli fyzicky a inkasovali. „Je to nejhorší podzim snad za padesát let. Takhle na tom mužstvo ještě nikdy nebylo, aby mělo na svém účtě nulu. Abych pravdu řekl, ani momentálně nevím, co s tím budeme přes zimu dělat," poznamenal sekretář češovského oddílu Martin Trejbal.

SKP Valdice – Třešňový květ Žlunice 5:2 (5:0). Branky: M. Kubíček a Volšička po 2, Hejtmánek – T. Szamko, J. Smutný. Rozhodčí: Otava. ŽK: 2:2. ČK: 0:1. Diváků: 30. Pod Zebínem domácí svého soupeře v prvním poločase válcovali, když mu nastříleli pět gólů. Po změně stran polevili, hosté dvakrát skórovali, ale to bylo z jejich strany vše.

S.K. Podskalan Podhradí – Sokol Jičíněves 5:1 (2:1). Branky: Zelinger 2, Říha, Merenus, Dvořák – J. Roman (pen.). Rozhodčí: P. Novotný. ŽK: 2:1. Diváků: 50. Podzimní vítěz potvrdil své kvality, zejména ve druhém poločase, kdy toho soupeři mnoho nedovolil.
Sokol Lužany – SK Hošek Robousy 2:2 (1:1). Branky: L. Kryl, M. Fejfar – Čiha, Tomášek. Rozhodčí: Styblík. Diváků: 55. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (L. Drbohlav). Vyrovnané sousedské derby přineslo řadu neproměněných šancí na obou stranách, zápas mohl skončit i 5:5. Dělba bodů je spravedlivá.

FK Lázně Bělohrad-Pecka B – Jiskra Hořice B 5:1 (2:1). Branky: L. Jezbera 3, jednou z pen., Vl. Dolejš, Suchánek – Kramule. Rozhodčí: Plíšek – Dvořák, Klein. ŽK: 2:2. Diváků: 20. Mladý celek hostů v první půli domácí mužstvo dost potrápil, po změně stran pod peckovským hradem už kralovali domácí.

Sokol Železnice – TJ Kopidlno B 3:2 (2:1). Branky: Zachoval, Crha, Pejskar (pen.) – Vodička, Šafařík. Rozhodčí: Tlustý – Stránský, Vízek (OFS Hradec Králové). ŽK: 3:1. Diváků: 34. Na jičínské umělce byli první hodinu lepší domácí a měli vést podstatně vyšším rozdílem, než jen o dvě branky. V závěrečné půlhodině ale odpadli, Kopidlno bylo důraznější, fotbalovější a k vyrovnání mu chyběl jenom kousek štěstí.
FC VTJ Milíčeves – Sokol Chomutice 4:1 (2:1). Branky: Janda 2, Rejha, Špicar – Dědina. ŽK: 2:2. Hosté se sice již v 8. minutě ujali vedení, ale to bylo z jejich strany vše. Domácí vývoj utkání otočili ještě do přestávky, když v 26. minutě vstřelili dvě branky. Po změně stran ještě svoji převahu potvrdili dvěma přesnými zásahy a zcela zaslouženě získali tři body.

Tabulka po podzimní části má následující podobu.

1. Podskalan Podhradí ⋌13 9 4 0 30:14 31
2. L. Bělohrad-PeckaB⋌13 8 2 3 49:29 26
3. Sokol Železnice ⋌13 8 0 5 38:21 24
4. SK Hošek Robousy ⋌13 7 2 4 30:27 23
5. Jiskra Hořice B ⋌13 7 1 5 32:22 22
6. FC VTJ Milíčeves ⋌13 7 1 5 27:20 22
7. Sokol Chomutice ⋌13 6 2 5 33:23 20
8. TJ Kopidlno B ⋌13 5 4 4 30:23 19