FK Lázně Bělohrad-Pecka B – SK Češov 9:2 (4:0). Branky: Suchánek 4, R. Šorm, Dolejš, Velich, D. Jezbera, vlastní soupeře – J. Špaček, Kreigel. Rozhodčí: Jenčovský – Střížka, P. Novotný. ŽK: 2:1. ČK: 1:0 (Nezbeda). Diváků: 40.

Sokol Chomutice – TJ Sokol Lužany 1:1 (0:1). Branky: Fejfar – Jiří Vohánko. Rozhodčí: Materna. ŽK: 2:3. Diváků: 100. Hosté šli v 8. minutě do vedení krásným „angličanem", domácí vyrovnali deset minut před koncem také pěkným gólem.

Sokol Jičíněves – SKP Valdice 2:1 (2:0). Branky: J. Roman, F. Rozhoň – M. Volšička. Rozhodčí: Mokošín – Šťastný, laik. ŽK: 2:3. Diváků: 60. Podle slov trenéra hostů Švece, neproměnili jeho svěřenci řadu příležitostí.

Třešňový květ Žlunice – Sokol Nemyčeves 0:4 (0:2). Branky: O. Brett 2, L. Rejha, J. Suchánek. Rozhodčí: Krejska – Částka, Ludvík (všichni OFS Hradec Králové). ŽK: 1:1. Diváků: 40. Hosté pokračovali v dobrých výkonech.

Včera: SK Hošek Robousy – Sokol Železnice 2:0 (2:0). Branky: Tomášek, Bouchal. Rozhodčí: Horák – Dobiáš, Soukup. Diváků: 57. Jiskra Hořice B – FC Milíčeves 2:1 (0:1). Branky: Filák, Skalský – Rejha. TJ Kopidlno B – Podskalan Podhradí 1:1 (0:0). Branky: V. Kulhánek – Říha.

1. Podskalan Podhradí ⋌12 8 4 0 25:13 28
2. FK Bělohrad-Pecka B⋌12 7 2 3 44:28 23
3. Jiskra Hořice B ⋌12 7 1 4 31:17 22
4. SK Hošek Robousy ⋌12 7 1 4 28:24 22
5. Sokol Železnice ⋌12 7 0 5 35:19 21
6. Sokol Chomutice ⋌12 6 2 4 31:19 20
7. TJ Kopidlno B ⋌12 5 4 3 28:20 19
8. FC Milíčeves ⋌12 6 1 5 23:19 19