SK Miletín – FK Náchod „B" 0:0 (0:0). Sestava SK Miletín: Richter – Nosek, Machačka, Leplt, Lámr – Bartoníček, Němeček, Novotný, Nálevka – Urban, Balihar. Střídali: Drahonínský, Kulhánek.

Komentář Miletína: „V dalším přátelském utkání jsme hostili nováčka 1. B třídy, rezervu Náchoda. K utkání jsme měli k dispozici pouze 13 hráčů a museli nám tedy pomoci hráči širšího kádru. Na hrotu jsme nastoupili s nestárnoucí dvojicí Balihar – Urban. V prvním poločase byli více na míči hráči hostí. Problémy nám hlavně dělaly jejich nacvičené narážečky s útočníky, se kterými jsme si v prvním poločase nedokázali poradit. Nerozhodný stav vydržel jen díky výborným zákrokům našeho brankáře.

V prvním poločase jsme ohrozili hostující branku pouze ze standardních situací. Druhý poločas se nesl ve znamení výborně chytajících brankářů a nemohoucnosti hráčů obou mužstev vstřelit branky i ze stoprocentních šancí.

V našem mužstvu vyhořeli v zakončení hlavně Němeček s Nálevkou, kteří měli na kopačkách každý po dvou gólech. Strážce naší svatyně si ve druhém poločase připsal opět několik zákroků, a tak utkání skončilo bezbrankovou remízou. Nutno dodat, že naše hra má k ideálům daleko, hlavně první poločas byl z naší strany tragický. V neděli nás čeká poslední přátelské utkání s Malšovicemi, kde se snad už sejdeme v plné sestavě a předvedeme lepší výkon."

SK Sobotka – FK Sedmihorky 3:3. Komentář Sobotky: „Sehráli jsme kvalitní utkání s běhavým soupeřem. Škoda jen, že jsme neproměnili několik i těch nejvyloženějších šancí, které jsme si vypracovali. Šli jsme čtyřikrát sami na branku, ale bez úspěšného zakončení. Přesto jsme v utkání vždy vedli a soupeř musel skóre dotahovat. Utkání hodnotíme jako kvalitní přípravu na sobotní pohárové utkání s Chlumcem n. C."