TJ Jiskra Hořice – FK Černilov 0:0, PK: 4:2. Utkání se hrálo na velmi těžkém terénu a na celé hře to bylo znát. K vidění byla spousta nepřesností a s přibývajícími minutami se z duelu stávala spíše bitva než líbivý fotbal pro přítomné diváky. Domácí působili lepším dojmem, ale do šancí se příliš nedostávali. Jejich tlak a příležitosti přišly až v závěru prvního poločasu, kdy se dostali do několika závarů před brankou Černilova. Ty ovšem dokázal pochytat brankář Cejnar a domácí tak mohli jen litovat, že se do kabin šlo za nerozhodného stavu.

Ve druhém poločase si již Hořičtí vytvořili soustavný tlak a mnohokrát hosty zavřeli na jejich vlastní polovinu. Bohužel je však tradičně zradila koncovka a hosté tak i s velkým štěstím ubránili remízový stav. Po konečném hvizdu hlavního rozhodčího přišla na řadu penaltová loterie, ve které byli domácí úspěšnější a zaslouženě získali bod navíc.

Fakta: Diváci: 180. TJ Jiskra Hořice: Žižka – Kulhánek, Lacina, D. Palm, Tomáš – Kuneš (86. Melichar), Rubeš, Nečesaný, Nálevka (61. A. Pour) – D. Pour, Skalský.

16. Dvůr Králové B ⋌9 1 8 0 0  8:32  3

K příštímu utkání cestují fotbalisté Hořic do Bílé Třemešné. Utkání se odehraje v sobotu s výkopem v 16.00 hodin. ⋌(re)