Sokol Chomutice – FK Lázně Bělohrad-Pecka B 1:2 (1:1). Branky: R. Barcal – D. Jezbera 2, jednou z pen. Rozhodčí: P. Vít. ŽK: 2:4. Diváci: 60. Z vyrovnaného utkání si nakonec tři body odvezli hosté.

Sokol Jičíněves – FC Milíčeves 3:2 (2:1). Branky: P. Komárek, L. Sajdl, D. Skořepa – M. Roman, L. Novotný. Rozhodčí: Drusan – Duřt, laik. ŽK: 4:4. ČK: 0:1. Diváci: 80. Ani z druhého sousedského derby si lídr tabulky tři body nepřipsal.

Sokol Nemyčeves – FK Kopidlno B 1:0 (1:0). Branka: Šimánek. Rozhodčí: P. Novotný. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Ve vyrovnaném utkání rozhodl o tříbodovém zisku „fotbalový veterán" Šimánek ve 35. minutě.

Třešňový květ Žlunice – Jiskra Hořice B 3:1 (2:1). Branky: O. Sýs 2, Jan Calta – T. Oláh. Rozhodčí: P. Mokošín – V. Mokošín, Jiřička. ŽK: 2:1. Diváci: 78. Po solidním výkonu zasloužené tři body domácím. Hrálo se v nově upraveném areálu,

SKP Valdice – TJ Sokol Lužany 2:1 (0:1). Branky: vlastní, Pitthard, Kochman. Pod Zebínem v neděli stříleli góly jenom domácí.

Sokol Železnice – S.K. Podskalan Podhradí – Sokol Chomutice 1:1 (1:1). Branky: Karban – Štolovský. Rozhodčí: Duřt – V. Mokošín, Dvořák. ŽK: 3:3. Diváci: 165. V prvním poločase měli více ze hry hosté. Po změně stran domácí přitlačili, ostřelovali branku soupeře, ale v ní stál nepřekonatelný Kracík. ⋌(epá)

1. FC Milíčeves⋌ 13 8 4 1 32:12 28
2. L. Bělohrad-Pecka B ⋌13 7 3 3 29:22 24
3. Sokol Nemyčeves ⋌13 7 2 4 26:17 23
4. SKP Valdice ⋌13 7 1 5 19:18 22
5. Sokol Železnice ⋌13 6 3 4 23:21 21
6. Jiskra Hořice B ⋌13 6 1 6 37:25 19
7. TJ Sokol Lužany ⋌13 5 4 4 28:21 19
8. Podskalan Podhradí ⋌13 4 3 6 20:27 15